Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Marina Łuczenko-Szczęsna usłyszała dramatyczną diagnozę - nowotwór. Właśnie przeszła operację
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 26.08.2022 08:15

Marina Łuczenko-Szczęsna usłyszała dramatyczną diagnozę - nowotwór. Właśnie przeszła operację

Marina Łuczenko-Szczęsna usłyszała dramatyczną diagnozę - nowotwór. Właśnie przeszła operację
Instagram: @marina_official

Marina Łuczenko-Szczęsna już od pewnego czasu sygnalizowała, że przechodzi przez trudniejsze momenty swojego życia. Wbrew temu, co można by sądzić, tym razem faktycznie zmagała się z poważnym problemem. Zdiagnozowano u niej nowotwór.

Bez względu na zasobność portfela, taka informacja zawsze jest ogromnym ciosem i trudno sobie wyobrazić, przez co przechodziła żona bramkarza Juventusu, gdy dowiedziała się, co jej dolega.

Marina Łuczenko-Szczęsna zaskoczyła fanów. Zdradziła, co jej dolega

Wokalistka jakiś czas temu przyznała, że jesienią 2021 roku przeszła operację. Bardzo długo musiała czekać na informację, czy zabieg zakończył się pomyślnie, co źle wpłynęło na jej kondycję psychiczną. Nie pomogły też problemy z poziomem hormonów po terapii.

- 30 listopada przeszłam operację. Długo czekałam na badanie histopatologiczne, aby odetchnąć z ulgą, że już jest po wszystkim. Bardzo ciężko wracałam do siebie. Co tylko pogarszało mój stan emocjonalny. [...] Dodatkowo doszły ogromne zmiany hormonalne, co wpłynęło bardzo negatywnie na mój stan psychiczny - pisała wtedy.

Żona Wojciecha Szczęsnego dotychczas jawiła się jako osoba dość mocno "oderwana" od szarej rzeczywistości. Partnerka piłkarza zdawała się żyć w magicznej bańce, w której największymi wyzwaniami było zaplanować "stylówki" na dany dzień, nagrać relacje na Instagram i opublikować post, pamiętając o oznaczeniu reklamodawcy. Tym bardziej diagnoza musiała być dla niej przerażająca.

Marina Łuczenko-Szczęsna walczyła z nowotworem

Najnowsze wieści z życia rodziny Szczęsnych przyprawiają jednak o zawrót głowy - szczególnie po tym, przez co ostatnio przeszła rodzina Jakuba Rzeźniczaka. Marina Łuczenko-Szczęsna zorganizowała dla swoich fanów na Instagramie serię pytań i odpowiedzi, w której zdradziła, z czym ostatnio musiała się zmierzyć.

Jedna z fanek zapytała gwiazdę o jej samopoczucie. Nikt nie spodziewał się takiej odpowiedzi. Żona Wojciecha Szczęsnego zdradziła, że niedawno przeszła operację usunięcia nowotworu.

- Jakiś czas temu przeszłam operację usunięcia nowotworu. Był to dla mnie bardzo ciężki okres pod względem fizycznym i psychicznym, który wiele zweryfikował, w tym moje otoczenie i przyjaciół, którzy mnie w tym czasie wspierali. Mimo wszystko jestem bardzo wdzięczna za to doświadczenie. Nic w życiu nie dzieje się bez powodu. Na dzień dzisiejszy czuję się znakomicie - zdradziła Marina Łuczenko-Szczęsna.

Z naszej strony życzymy, aby był to ostatni raz, gdy gwiazda musiała martwić się nowotworem i szybkiego powrotu do pełni zdrowia.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Plejada.pl