Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Marcin Hakiel podgrzewa atmosferę wokół rozstania z Katarzyną Cichopek. Niezwykłe wyznanie tancerza
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 29.05.2022 12:29

Marcin Hakiel podgrzewa atmosferę wokół rozstania z Katarzyną Cichopek. Niezwykłe wyznanie tancerza

Marcin Hakiel
Tricolors/East News

Marcin Hakiel wdał się w rozmowę z internautami na swoim Instagramie. W swoich wpisach wyznał, że z szacunku do Katarzyny Cichopek, nie ujawnił całej prawdy o rozstaniu z żoną.

Czyżby rozstanie Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela wciąż kryło jakieś tajemnice? Tancerz podgrzewa atmosferę ostrymi komentarzami.

Marcin Hakiel dolewa oliwy do ognia

W momencie, gdy wydawało się, że sprawa rozstania Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela, nie jest już w stanie zaskoczyć opinii publicznej niczym nowym, tancerz zdecydował się podgrzać atmosferę.

Jak informuje Pudelek, celebryta wdał się w dyskusję ze swoimi fanami w sekcji komentarzy pod postami zamieszczonymi przez niego na Instagramie. Jeden z nich cieszył się, że gwiazdor "bierze się w garść" i "nie wyciąga brudów", zostawiając swoją byłą ukochaną w spokoju.

Do wypowiedzi postanowił ustosunkować się Marcin Hakiel, który zasugerował, że postępuje wobec Katarzyny Cichopek wyjątkowo fair. Gdyby tak nie było, miałby podobno o czym opowiadać prasie.

- Proszę mi uwierzyć, że ja nie robię piekła swojej byłej. Szanuję ją jako matkę moich dzieci i dlatego przemilczałem większość rzeczy - wyznał tancerz.

Tajemnica rozstania

W kolejnym z komentarzy Marcin Hakiel napisał wprost że "lepiej, żeby prawda nie ujrzała światła dziennego". To dało pole do spekulacji na temat tego, co na myśli mógł mieć celebryta.

Przypomnijmy, że w marcu tancerz wraz z Katarzyną Cichopek ogłosili publicznie plany rozwodowe. Podkreślili też, że w trosce o dobro dzieci, nie zamierzają zabierać już głosu w tej sprawie w mediach.

Choć gwiazda "M jak miłość" trzymała się postanowienia, jej mąż dość szybko zaczął udzielać komentarzy w sprawie na swoim Instagramie. Wkrótce wybrał się również na wywiad do programu "Miasto kobiet".

W rozmowie z Aleksandrą Kwaśniewską zasugerował, że został zdradzony przez swoją żonę, co doprowadziło do rozstania. Oficjalnie nie wiadomo, dla kogo Katarzyna Cichopek miała stracić głowę.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: pudelek.pl