Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Marcin Hakiel odpowiedział na pytania fanów o jego były związek. Wyznanie tancerza może zaskoczyć
Monika Majko
Monika Majko 19.04.2022 13:38

Marcin Hakiel odpowiedział na pytania fanów o jego były związek. Wyznanie tancerza może zaskoczyć

hakiel marcin foto
www.instagram.com/marcinhakiel

Marcin Hakiel po raz kolejny szczerze odpowiedział na pytania od swoich fanów. Niektóre wyznania byłego ukochanego katarzyny Cichopek zaskoczyły internautów, a ich szczególną uwagę zwróciły jego słowa o niedawno zakończonym związku z aktorką.

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel rozstali się po 17 latach związku, o czym poinformowali kilka tygodni temu. Gwiazdorskie małżeństwo opublikowało wówczas wspólne oświadczenie w sieci, prosząc przy okazji o uszanowanie ich spokoju ze względu na dzieci i zapewniając, że to ich jedyne stanowisko w tej sprawie.

Marcin Hakiel odpowiedział na pytania internautów

Choć byli partnerzy trzymają się swojego postanowienia i nie opowiadają publicznie o kulisach swojego rozstania, to Marcin Hakiel co jakiś czas pozwala internautom zadawać sobie pytania, na które chętnie odpowiada.

W poniedziałek wielkanocny tancerz po raz kolejny zachęcił swoich fanów do zabawy w "Q&A". Jedna z internautek wprost zapytała tancerza o to, czy wraz z Katarzyną Cichopek oszukiwali fanów i udawali szczęśliwą parę na Instagramie, podczas gdy ich związek przechodził poważny kryzys.

Ja nic nie udawałem – odpisał Marcin Hakiel, podkreślając jednocześnie, że na to pytanie odpowiada jedynie w swoim imieniu, a nie swojej byłej ukochanej.

hakieee
www.instagram.com/marcinhakiel

Fani zapytali tancerza również o to, czy zamierza usuwać ze swojego profilu zdjęcia z byłą partnerką. Marcin Hakiel podkreślił, że nie będzie tego robił, ponieważ "to jest jego przeszłość i nie wstydzi się jej".

hakk
www.instagram.com/marcinhakiel

Marcin Hakie już nie tęskni za Kasią Cichopek

Pojawiło się także pytanie o niepokojącą aktywność Marcina Hakiela na Instagramie w czasie minionych świąt. Tancerz przez kilka dni publikował w sieci stare zdjęcia m.in. ze swojego ślubu z Kasią Cichopek, które zdaniem internautów były jedynie "używką dla mediów"

Rozumiem, że może to być tak odbierane, ale ja tak czułem i potrzebowałem, to rodzaj pożegnania – wyznał celebryta.

hakie
www.instagram.com/marcinhakiel

Marcina Hakiel stanowczo oświadczył, że nie ma szans na to, by on i Kasia Cichopek do siebie wrócili. Uspokoił także fanów i podkreślił, że już nie tęskni za aktorką i "z każdym dniem odnajduje coraz więcej szczęścia".

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Źródło: Goniec.pl