Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Marcin Hakiel nie wyklucza powiększenia rodziny. Zaskakujące słowa byłego partnera Kasi Cichopek
Monika Majko
Monika Majko 13.05.2022 09:40

Marcin Hakiel nie wyklucza powiększenia rodziny. Zaskakujące słowa byłego partnera Kasi Cichopek

hakielll
www.instagram.com/marcinhakiel

Rozstanie Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela było wielkim zaskoczeniem dla fanów pary. Tancerz długo dochodził do siebie po rozpadzie związku, jednak wydaje się być coraz bardziej pogodzony z ostatnimi wydarzeniami. W rozmowie z dziennikarzami przyznał, że otrzymuje dużo propozycji matrymonialnych i ma pewne plany na przyszłość.

Gwiazdorskie małżeństwo ogłosiło swoje rozstanie za pomocą wspólnego oświadczenia, które opublikowali w sieci. Tancerz i aktorka podkreślili w nim, że nie mają zamiaru komentować publicznie przyczyn swojej decyzji, choć zaskoczeni tą informacją fani umierali z ciekawości, by poznać prawdę.

Marcin Hakiel zdradził kulisy rozstania z Katarzyną Cichopek

Na temat kulis rozpadu swojego małżeństwa bardziej wylewny okazał się Marcin Hakiel, który jakiś czas temu udzielił szczerego wywiadu w programie "Miasto kobiet". Tancerz przyznał w rozmowie z Aleksandrą Kwaśniewską, że żona prosiła go o więcej wolności, a później miało okazać się, że "ta wolność ma imię".

Tajemnicze wyznanie tancerz rozbudziło wyobraźnię fanów i antyfanów aktorki. Jednak wiele słów krytyki spłynęło nie tylko w stronę gwiazdy TVP, ale również samego Marcina Hakiela. Zdaniem niektórych zachowanie tancerza było niedojrzałe.

Marcin Hakiel tłumaczył jednak, że szczere wyznanie pozwoliło mu zrzucić ciężar, który od jakiegoś czasu nosi. Tancerz chodzi na terapię i wiele wysiłku włożył w to, by pozbierać się po rozstaniu z Katarzyną Cichopek, z którą wspólnie przeżył 17 lat. Celebryta nie ukrywa jednak, że brakuje mu bliskiej relacji i miłości.

– Gdzieś tam u mnie jest przestrzeń pusta w tej sferze – wyznał w rozmowie z "Plejadą".

Marcin Hakiel nie może narzekać na brak propozycji matrymonialnych

Okazuje się także, że Marcin Hakiel nie narzeka obecnie na brak propozycji matrymonialnych, a zaproszeń na randki otrzymuje tyle, że "nie nadąża z odpisywaniem". Tancerz przyznał jednak w rozmowie z "Super Expressem", że na razie nie jest gotowy na takie spotkania.

 Nie szukam, jak życie samo mi podsunie kogoś, to myślę, że po prostu się umówię i zobaczymy, co z tego wyjdzie… – wyznał w wywiadzie z "Super Expressem".

Choć tancerz nie jest jeszcze gotowy na kolejny poważny związek, nie wyklucza takiej możliwości w przyszłości. Co ciekawe, 39-latek nie ukrywa, że chciałby jeszcze kiedyś zostać tatą. Marcin Hakiel wspólnie z Katarzyną Cichopek wychowuje 13-letniego syna i 9-letnią córkę, którym po rozstaniu z ich mamą poświęca wiele uwagi.

Jakiś wózek mógłby być. Myślę, że jeszcze dam radę. Lubię dzieci i nigdy tego nie ukrywałem – dodał Marcin Hakiel. 

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Źródło: Plejada/Super Express/Goniec.pl