Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Mama Izabelli Krzan odradza jej macierzyństwo. Podała zaskakujący powód
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 14.02.2023 14:45

Mama Izabelli Krzan odradza jej macierzyństwo. Podała zaskakujący powód

Mama Izabelli Krzan odradza jej macierzyństwo. Podała zaskakujący powód
KAPIF

Izabella Krzan, znana jako prezenterka programu "Koło fortuny", obecnie jest w szczęśliwym związku i naturalną koleją rzeczy, szczególnie w TVP, wydaje się zamążpójście i założenie rodziny. Okazuje się, że celebrytka wcale się nie śpieszy, a dodatkowo jej własna mama odradza jej aktualnie macierzyństwo.

Mama Izabelli Krzan odradza jej macierzyństwo. Wszystko przez karierę?

Była Miss Polonia, która obecnie jest jedną z twarzy Telewizji Polskiej i pracuje przy "Kole fortuny" i "Pytanie na śniadanie" zdradziła, że zdaniem rodzicielki nie jest jeszcze gotowa na dzieci... a ona sama na kolejnego wnuka. Okazuje się, że ma ku temu dość dobry powód.

Jak podaje portal Pudelek.pl, popularna prowadząca ma obecnie całą masę obowiązków, a to z kolei przekłada się na dość niewielką ilość czasu, który mogłaby poświęcić ewentualnemu potomkowi.

Mama celebrytki obawia się, że ten obowiązek dość często spadłby na nią... a ma na głowie pociechy pozostałych dzieci. Jak zdradziła Izabella Krzan, jej mama uważa, że 28-latka nie powinna jeszcze zakładać rodziny, gdyż nie poradziłaby sobie z opieką nad kolejnym wnukiem.

Mama Izabelli Krzan nie poradzi sobie z kolejnym wnukiem?

Jak się okazuje, Pani Bożena, mama prowadzącej program śniadaniowy, ma już "na głowie" dzieci brata gwiazdy TVP. W takiej sytuacji je obawy wydają się dość słuszne i rzeczywiście mogłaby nie podołać opiece nad kolejnym szkrabem.

Jak zdradziła Izabella Krzan, jej mama wprost powtarza: "Iza, nie planuj teraz dzieci, bo ja mam już dwa maluchy i nie dam rady zająć się kolejnym". Trudno powiedzieć, jak bardzo poważnie celebrytka traktuje tę radę... ale dość jasnym wydaje się, że ciężko byłoby pogodzić obiecującą karierę w mediach z macierzyństwem.

Przypomnijmy, że Izabella Krzan prywatnie związana jest z tajemniczym Dominikiem, który jest projektantem. Celebrytka chętnie pokazuje wspólne zdjęcia z partnerem, jednak chroni prywatności ukochanego i stara się nie zdradzać wielu szczegółów na jego temat.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Twoje Imperium