Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Małgorzata Rozenek wspiera swojego byłego męża. Jacek Rozenek wydał książkę
Anna Dymarczyk
Anna Dymarczyk 21.06.2022 18:18

Małgorzata Rozenek wspiera swojego byłego męża. Jacek Rozenek wydał książkę

małgorzata rozenek jacek rozenek
Instagram/m_rozenek

Małgorzata Rozenek postanowiła wesprzeć swojego byłego męża. Jacek Rozenek przeszedł udar i od kilku lat wraca do zdrowia. Jego żona i syn, Staś, zaangażowali się w promocję książki aktora. Wzruszająca reklama.

Jacek Rozenek doznał udaru w 2019 roku, gdy jechał prowadzić kolejną imprezę jako konferansjer. Cudem uratował go zaniepokojony nieznajomy, który zauważył stojący na parkingu samochód ze słabnącym w środku aktorem.

Małgorzata Rozenek wspiera swojego byłego męża. Bardzo się zaangażowała

Choć Małgorzata Rozenek i Jacek Rozenek rozwiedli się przed 9 laty, wciąż pozostają w poprawnych relacjach. W związku z udarem, jakiego doznał aktor, była żona i ich dziecko, syn Staś, bardzo zaangażowali się w pomoc choremu.

Małgorzata Rozenek postanowiła wziąć udział w promocji książki byłego partnera. "Padłeś - powstań" to opowieść o udarze, którego w 2019 roku doznał Jacek Rozenek. Dzieło skupia się nie tylko na doświadczeniu artysty, ale również w sposób merytoryczny opisuje skutki doznanej przez niego choroby.

- Udar zmienił moje życie. Ale był też najcenniejszą lekcją, jaką mogłem dostać. Dzięki niemu zrozumiałem, jak wielka siła jest we mnie - pisze w książce Rozenek.

- To były dwa lata ciężkiej rehabilitacji i walki o powrót do normalności. Ta książka jest tego zapisem. Sięgnijcie po nią. To nie tylko emocjonalny, ale i dzięki rozmowom z ekspertami, merytoryczny opis tej choroby. Współpraca przy jej pisaniu z Sergiuszem Pinkwartem nadała jej tempo i lekkość, mimo ciężaru tematu. Ta książka pokazuje, też jak ulotne potrafi być życie… - podsumowała książkę Małgorzata Rozenek.

Okazało się, że rodzina Rozenków ma również udział w stworzeniu zdjęcia okładkowego dla książki. 16-letni Staś, syn Małgorzaty i Jacka, sam zrobił zdjęcie uśmiechniętego taty, który wciąż walczy i powoli wraca do sprawności.

Zaangażowanie byłej żony jest wzruszające, ale to nie pierwszy raz, kiedy Małgorzata Rozenek postanowiła wesprzeć dawnego męża. Przede wszystkim przeznaczała część pieniędzy na jego rehabilitację.

Rozenkowie są przykładem bardzo dobrze funkcjonującego byłego małżeństwa, wynika to jednak zapewne z powodu ich rozstania, czyli chęci pójścia własnymi drogami. Pięknie jest oglądać takie wsparcie dla dawniej najbliższej osoby.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Fakt.pl