Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Małgorzata Ohme nie zawahała się oceniając zachowanie Pauliny Smaszcz. Padły bardzo mocne słowa
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 05.12.2022 12:41

Małgorzata Ohme nie zawahała się oceniając zachowanie Pauliny Smaszcz. Padły bardzo mocne słowa

Małgorzata Ohme i Paulina Smaszcz
TRICOLORS/East News

Małgorzata Ohme ze smutkiem obserwuje działalność Pauliny Smaszcz w mediach społecznościowych. Prezenterka "Dzień dobry TVN" postanowiła udzielić swojej koleżance pewnej rady. Była żona Macieja Kurzajewskiego nie będzie zadowolona.

Małgorzata Ohme zmartwiona o Paulinę Smaszcz

Małgorzata Ohme jest z wykształcenia psycholożką, większość z nas kojarzy ją jednak przede wszystkim z programu "Dzień dobry TVN", który prowadzi w parze z Filipem Chajzerem. W ostatnim czasie gwiazda wyraziła zaniepokojenie tym, co w mediach społecznościowych publikuje Paulina Smaszcz.

Była żona Macieja Kurzajewskiego niemal nie wyobraża sobie dnia bez prztyczka wymierzonego w nos swojego dawnego ukochanego. Twierdzi, że nawet w trumnie będzie mu grozić palcem.

Działania Pauliny Smaszcz przypominają opowiadanie w kółko tego samego żartu, który z czasem przestaje już bawić. Gdy kobieta "zmusiła" swojego byłego męża i Katarzynę Cichopek do ujawnienia swojego związku, opinia publiczna zdawała się stać jak najbardziej za nią.

Niestety, kolejne ataki na parę, które następowały dzień po dniu, zatarły ślad sympatii ogromnej części internautów. W końcu, ile można słuchać wciąż tego samego?

Małgorzata Ohme spieszy z radą dla Pauliny Smaszcz

W rozmowie z Jastrząb Post Małgorzata Ohme zasugerowała, że Paulina Smaszcz powinna na jakiś czas zniknąć z mediów społecznościowych. Przyznała, że "to jest bardzo smutne, jak się to ogląda".

- Paulina powinna ucichnąć. Wyciszyć się. Zresztą powiedziała już, że dzieci prosiły ją, żeby tego nie robiła - powiedziała gospodyni "Dzień dobry TVN".

Małgorzata Ohme uważa, że dziennikarka musiała zostać głęboko zraniona, co wpłynęło na to, jak obecnie się zachowuje. Dodała, że Paulinę Smaszcz zna od lat i bardzo ceni jej pracę.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: jastrzabpost.pl