Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Małgorzata Kożuchowska spędza majówkę w Toskanii. Andrzej Duda był zachwycony jej zdjęciem
Monika Majko
Monika Majko 01.05.2022 20:09

Małgorzata Kożuchowska spędza majówkę w Toskanii. Andrzej Duda był zachwycony jej zdjęciem

duda
Piotr Molecki/East News

W tym roku Małgorzata Kożuchowska postanowiła spędzić majówkę w słonecznych Włoszech. Gwiazda pochwaliła się podróżą w mediach społecznościowych i opublikowała w sieci zdjęcia z wyjazdu. Fotografie przypadły do gustu nie tylko fanom aktorki, ale również prezydentowi Andrzejowi Dudzie.

Była gwiazda serialu "M jak miłość" wykorzystała chwilę wolnego i w długi weekend majowy wybrała się do Toskanii, gdzie wypoczywa przed ważna premierą. Aktorka swoim urlopem pochwaliła się na Instagramie.

Majówkę uważam za otwartą. Ostatni oddech przed premierą – napisała aktorka pod jednym ze swoich zdjęć z Toskanii.

Małgorzata Kożuchowska pochwaliła się majówką w słonecznej Toskanii

Na opublikowanej przez siebie fotografii Małgorzata Kożuchowska pozuje na tle starego muru, który oplata krzew z dużymi, fioletowymi kwiatami. Roześmiana aktorka ma na sobie zielona bluzę i spodnie w tym samym kolorze, a także białe buty.

Ale fajny kontrast barw – skomentował zdjęcie jeden z internautów.

Cudnie Pani w tej zieleni i wśród zieleni – dodała kolejna fanka gwiazdy. – A ta zieleń po prostu cudo – zachwycała się jeszcze jedna.

Zdjęcie Małgorzaty Kożuchowskiej zachwyciło Andrzeja Dudę

Do zachwyconych fotografią fanów aktorki dołączył także Andrzej Duda. Choć prezydent nie pokusił się o komentarz, to pod postem Małgorzaty Kożuchowskiej zostawił symboliczne "serduszko".

Andrzej Duda zapewniał w przeszłości, że sam zajmuje się swoimi profilami w mediach społecznościowych. Prezydent uważnie śledzi w sieci m.in. Roksanę Węgiel i wielokrotnie zostawiał "serduszka" pod publikowanymi przez młodą wokalistkę zdjęcia. Tym razem również Małgorzata Kożuchowska trafiła w gust Andrzeja Dudy, który w 2015 roku wraz z rodziną także wypoczywał na wakacjach w Toskanii. Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Źródło: Goniec.pl