Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Magdalena Stępień wyjawiła, czy będzie się starać o kolejne dziecko. Padły wzruszające słowa
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 04.12.2022 13:29

Magdalena Stępień wyjawiła, czy będzie się starać o kolejne dziecko. Padły wzruszające słowa

Magdalena Stępień
"Miasto kobiet"/TVN Style/materiały prasowe

Magdalena Stępień wciąż zmaga się z żałobą po stracie swojego synka, Oliwierka. Gwiazda wystąpiła w "Mieście kobiet" i opowiedziała o tym, czy w przyszłości będzie się starać o kolejne dziecko.

Magdalena Stępień o żałobie

Magdalena Stępień to modelka, która sławę zyskała dzięki występom w programie "Top Model". Kilka miesięcy temu cała Polska żyła jej dramatem związanym z ciężkim nowotworem synka, którego ojcem był piłkarz Jakub Rzeźniczak.

Mimo podjętych wysiłków i prób leczenia za granicą mający niewiele ponad rok Oliwierek zmarł w nocy z 26 na 27 lipca. Gwiazda przeżywa żałobę po stracie dziecka, o której opowiedziała w programie "Miasto kobiet" TVN Style.

- Dla mnie jest to wielka trauma, wielka tragedia, o której ciężko mówić publicznie, bo Oliwierek był synem znanego piłkarza, to było bardzo medialne. Ta historia u mnie jest też trudna, bo mierzę się z niesamowitą ilością ludzi, którzy wspierają mnie, ale też hejtują i nie ułatwiają mi przejścia tej żałoby - zdradziła modelka.

Magdalena Stępień przyznała, że mówienie o tej tragedii ma dla niej walor terapeutyczny. Niestety, nie wszyscy są w stanie zrozumieć jej potrzebę i sugerują, by przeżywała swój dramat w ciszy.

Czy Magdalena Stępień zdecyduje się na kolejne dziecko?

Magdalena Stępień zwierzyła się w "Mieście kobiet", że często dochodzą ją słuchy, że "lansuje się" na śmierci swojego dziecka i na niej zarabia. Zaprzeczyła, by miała jakiekolwiek dochody z tytułu publicznego wspominania synka.

Modelka została również zapytana o to, by w przyszłości ponownie potrafi wyobrazić sobie siebie jako matkę i czy chciałaby jeszcze założyć rodzinę. Przyznała, że jest to dla niej trudne, ale tego rodzaju myśli pojawiają się w jej głowie.

- Po takich perypetiach, jakie przeszłam, ciężko jest zaufać. Chciałabym mieć dziecko, rodzinę, pełną rodzinę. Ale czy to jest ten etap, żebym o tym myślała? W sercu na dnie na pewno - wyjawiła Magdalena Stępień.

Artykuły polecane przez Goniec.pl: