Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Magdalena Ogórek i Kinga Rusin w jednym programie? Prezenterka TVP Info komentuje
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 26.08.2022 11:17

Magdalena Ogórek i Kinga Rusin w jednym programie? Prezenterka TVP Info komentuje

Magdalena Ogórek i Kinga Rusin w jednym programie? Czy dziennikarki zakopią topór wojenny?
TRICOLORS/East News

Magdalena Ogórek jest jedną z najjaśniejszych gwiazd Telewizji Polskiej. Piękna dziennikarka przyciąga przed ekrany masy widzów, choć nie da się jednak ukryć, że jej kontrowersyjne poglądy przysporzyły jej też wielu "wrogów". Podczas imprezy ramówkowej TVP gwiazda została zapytana o możliwość współpracy z Kinga Rusin.

Pytanie o tyle trudne, że jedną z "osobowości", z którą była kandydatka na prezydenta ma "na pieńku" jest właśnie była twarz TVN-u i prowadząca "Dzień dobry TVN". Relacje między paniami są, delikatnie ujmując, nie najlepsze. Tym bardziej zastanawia nas to, czy udałoby się im zakopać topór wojenny, gdyby otrzymały propozycję współpracy i poprowadzenia wspólnie, np. programu publicystycznego.

Magdalena Ogórek i Kinga Rusin w jednym programie? Dziennikarka TVP skomentowała taką możliwość

Reporter Pudelka postanowił dowiedzieć się, jak celebrytka zapatrywałaby się na ewentualną współpracę z byłą gwiazdą TVN.

To, że Magdalena Ogórek i Kinga Rusin za sobą nie przepadają, to mało powiedziane. Ich relację są mocno napięte od czasów kryzysu emigracyjnego w Afganistanie. Była prowadząca "Dzień Dobry TVN" skrytykowała wówczas nieudolność polskiego rządu i Mateusza Morawieckiego.

Magdalena Ogórek postanowiła odnieść się do słów koleżanki po fachu.

- Już od razu ruszyły w internecie komentarze na temat przyjęcia tych uchodźców. Ja się bardzo cieszę, że Kinga Rusin napisała, że przyjmie całą, dużą afgańską rodzinę... A nie, to mi się śniło, przepraszam - wbiła szpilę Kindze Rusin gwiazda TVP Info.

Była gwiazda "Dzień dobry TVN" nie pozostała dłużna i postanowiła odnieść się do słów Magdaleny Ogórek:

- Ogórek? Cynizm i bezczelność podniesione do potęgi n-tej. Kiedyś kandydatka "z łapanki" na prezydenta partii postulującej swobody obywatelskie, a dziś medialna twarz PIS-owskiego reżimu, łamiącego prawo i cofającego nas do średniowiecza - grzmiała Kinga Rusin.

Magdalena Ogórek pogodzi się z Kingą Rusin?

Była twarz TVN-u uczyniła też Magdalenę Ogórek jedną z bohaterek swojego wpisu dotyczącego "prostytucji politycznej", co tylko zaogniło konflikt. Gdy sytuacja zdawała się stabilizować, wraz z wybuchem wojny w Ukrainie, prezenterki znów zaczęły się publicznie spierać, m.in. o kwestię pomocy uchodźcom.

Na pytanie reportera portalu Pudelek.pl, o możliwą współpracę przy programie publicystycznym z Kingą Rusin, Magdalena Ogórek wymijająco zapewniła, że życzy Rusin wszystkiego i zaapelowała do niej o większą powściągliwość.

- Poza życzeniami: "wszystkiego najlepszego", skierowałabym do niej życzenia powściągnięcia swoich emocji, bo wiele słów, których ona używa w Internecie, jest bardzo krzywdzących dla innych ludzi. Wydaje mi się, że mój duet z Kingą Rusin to mógłby być jeszcze inny typ rodzaju "W kontrze", a tak jak powiedziałam, to jest rozdział zamknięty - odpowiedziała Magdalena Ogórek na pytanie reportera.

Na kolejne pytanie, dotyczące możliwość nawiązania dialogu i zakopania toporu wojennego z Kingą Rusin prezenterka ponownie udzieliła zawoalowanej odpowiedzi.

- Widzę, że pani Rusin wypowiada się w sposób dość zdecydowany, ale krzywdzący inne osoby. Może jej minie, bo jest chyba osobą spełnioną, więc nie powinna mieć jakichś wewnętrznych frustracji. Może to minie z czasem, ja jej tego z całego serca życzę. Jest piękną kobietą, hejt pięknej kobiecie nie przystoi - skomentowała była kandydatka na prezydenta RP.

Czy jest zatem szansa na współpracę dwóch dziennikarek ze zwaśnionych stacji? Odpowiedzi na to pytanie udzieli legenda Telewizji Polskiej Kazimierz Sznuk:

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Plejada.pl / Pudelek.pl