Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Magda Stępień w Wigilię odwiedziła cmentarz. Pokazała grób małego Oliwierka
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 24.12.2022 17:23

Magda Stępień w Wigilię odwiedziła cmentarz. Pokazała grób małego Oliwierka

Magda Stępień w Wigilię odwiedziła cmentarz. Pokazała grób małego Oliwierka i złożyła mu życzenia
Instagram: @magdalena___stepien

Magda Stępień jeszcze całkiem niedawno wierzyła, że w tę wigilię spędzi czas ze swoim małym synkiem. Niestety chłopiec chory na nowotwór zmarł i pogrążona w żałobie mama nie specjalnie ma ochotę na świętowanie Bożego Narodzenia. Była partnerka Kuby Rzeźniczaka postanowiła w święta odwiedzić grób synka i złożyć mu życzenia.

Magda Stępień z samego rana w święta odwiedziła grób zmarłego synka

Tragicznej historii Magdaleny Stępień i jej syna właściwie nikomu nie trzeba przytaczać - niemal cala Polska żyła tym, co spotkało Oliwiera. Dziecko uczestniczki "Top Model" i piłkarza Jakuba Rzeźniczaka najpierw musiało wychowywać się bez ojca, który porzucił jego ciężarną matkę, a niedługo później okazało się, że cierpi na rzadką odmianę nowotworu. Magda Stępień zrobiła wszystko, co w jej mocy, aby zafundować Oliwierowi specjalistyczne leczenie w Izraelu... niestety jego życia nie udało się uratować.

- Kochani, Choroba Oliwiera niestety szybko rozprzestrzeniła się i zabrała naszego Aniołka tutaj na Ziemi Świętej, w Izraelu.

Czujemy niewyobrażalny ból, ale i ogromną wdzięczność, za każdy dzień jego życia. Było tych dni dokładnie 376. […] Dziękujemy za wszelkie dobro, które od Was płynęło. Jesteśmy za to bardzo wdzięczni - napisała Magda Stępień w mediach społecznościowych, informując o śmierci ukochanego syna, po czym na jakiś czas wycofała się z show-biznesu i ukryła swoje konto na Instagramie.

Po jakimś czasie Magda Stępień wróciła do sieci i postanowiła być wsparciem dla innych mam, które przechodzą przez podobne piekło. Celebrytka pokazuje, jak zmaga się z żałobą i w jednym z ostatnich postów pokazała, jak wyglądają jej tegoroczne święta - pierwsze bez małego synka. Nie ma wątpliwości, że były one dla niej szczególnie bolesne.

- Przede mną kolejny trudny czas. Pierwsze Święta Bożego Narodzenia bez Oliwiera. Nie wiem, jak to udźwignę. Jakoś będę musiała, choć na samą myśl o tym dopada mnie niesamowity smutek. Za każdym razem, gdy odwiedzam Oliwiera, dostaję od niego siły na to, aby dalej jakoś funkcjonować. Choć to wszystko jest niewyobrażalnie trudne… - napisała Magda Stępień w social mediach.

24 grudnia, z samego rana, była partnerka Jakuba Rzeźniczaka opublikowała w sieci zdjęcie grobu małego Oliwiera, na którym widać całą masę świątecznych ozdób. Pogrążona w żałobie mama napisała pod zdjęciem życzenia, których nie mogła synkowi złożyć osobiście: "Merry Christmas to my baby in heaven (czyli "Wesołych Świąt dla mojego dziecka w niebie")".

Magda Stępień odwiedziła w święta grób małego Oliwierka
Magda Stępień odwiedziła w święta grób małego Oliwierka/Instagram: @magdalena___stepien

Artykuły polecane przez Goniec.pl: