Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Magda Stępień przeżywa żałobę po śmierci syna. „Utrata dziecka zmienia nas na całe życie”
Weronika Uszakiewicz
Weronika Uszakiewicz 24.10.2022 15:15

Magda Stępień przeżywa żałobę po śmierci syna. „Utrata dziecka zmienia nas na całe życie”

Magda Stępień
Magda Stępień https://www.instagram.com/magdalena___stepien/

Magda Stępień przeżywa żałobę po śmierci syna. By ukoić ból po stracie, co jakiś czas publikuje w mediach społecznościowych rozdzierające serce wpisy. Dziś na Instagramie 28-latki pojawił się kolejny z nich.

Magda Stępień cierpi po stracie syna

Magda Stępień przeżywa obecnie tragedię, którą trudno sobie wyobrazić. Po wielu miesiącach walki z chorobą zmarł jej syn. Chłopczyk cierpiał na nieuleczalny nowotwór wątroby. Odszedł niespełna miesiąc po swoich pierwszych urodzinach.

- Choroba Oliwierka, niestety, szybko rozprzestrzeniła się i zabrała naszego Aniołka tutaj, na Ziemi Świętej, w Izraelu. Czujemy niewyobrażalny ból, ale i ogromną wdzięczność za każdy dzień jego życia. Było tych dni dokładnie 376 – przekazali tragiczną wiadomość zrozpaczeni rodzice.

Po śmierci małego Oliwiera Magda Stępień zniknęła z mediów społecznościowych. Po jakimś czasie wróciła, by uspokoić zaniepokojonych fanów. Modelka poinformowała obserwatorów, że może liczyć na wsparcie przyjaciół i powoli próbuje wrócić do normalności.

28-latka co jakiś czas udostępnia za pośrednictwem mediów społecznościowych wspomnienia o swoim ukochanym synu. Dziś opublikowała zdjęcie ze spaceru na plaży, pod którym umieściła pełen smutku i żalu opis.

- Utrata dziecka zmienia nas. Nie tylko na kilka dni, tygodni czy miesięcy. Utrata dziecka zmienia nas nie tylko na pierwszy rok, ale na całe życie – napisała Magda.

Komentarze natychmiast zalała lawina wpisów od fanów, którzy próbują wesprzeć pogrążoną w żałobie matkę.

- Pozwolę sobie zwrócić się do Ciebie po imieniu. Magda, jesteś silną kobietą, dźwigasz okropny ciężar i ból, z którym nigdy nikt nie chciał by się mierzyć. Pamiętaj proszę, że nie jesteś sama, bądź silna dla swojego aniołka - napisała jedna z obserwatorek.

- Trzymam za Ciebie kciuki. Choć rana na sercu i w sercu zawsze już pewnie będzie… Wierzę, że spokój i szczęście zapuka kiedyś do Twoich drzwi. Trzymaj się. Jesteś dzielna i silna. Oliś czuwa nad Tobą - zwróciła się do Magdy kolejna fanka.

Życzymy Magdzie dużo siły w tym wyjątkowo trudnym czasie.

Artykuły polecane przez Goniec.pl

Źródło: Instagram