Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Magda Stępień przeżywa trudne chwile. Zwróciła się o wsparcie do swoich fanów. "Brak mi sił"
Weronika Uszakiewicz
Weronika Uszakiewicz 12.12.2022 12:46

Magda Stępień przeżywa trudne chwile. Zwróciła się o wsparcie do swoich fanów. "Brak mi sił"

Magda Stępień
Magda Stępień fot. Instagram @magdalena___stepien

Magda Stępień zaledwie cztery miesiące temu pochowała synka. Tegoroczne święta Bożego Narodzenia będą dla niej niezwykle trudne. Modelka ma do swoich fanów jedną prośbę.

Magda Stępień przeżywa żałobę

Magda Stępień kilka miesięcy temu przeżyła tragedię, którą trudno sobie wyobrazić. Po długiej i nierównej walce z chorobą nowotworową zmarł jej ukochany syn, Oliwier. Choć blizny cierpiącej matki nie zdążyły się jeszcze zabliźnić, modelka powoli wraca do życia publicznego.

28-latka coraz częściej otwiera się na temat dramatu, który przeżyła. Magda Stępień udzieliła ostatnio kilku wywiadów, w których opowiedziała o żałobie. Kobieta nie ukrywa, że zbliżające się święta będą dla niej wyjątkowo trudne.

- To będzie bardzo trudny czas. Na razie staram się o tym nie myśleć, dlatego wypełniam sobie czas do maksimum, aby jak najmniej myśleć. Jak było przedstawienie i były śpiewane kolędy, to łzy mi leciały, bo sobie o tym przypomniałam. Myślę, że tylko osoba, która straciła dziecko jest w stanie mnie zrozumieć. Ciężko się cieszyć. Ciężko się radować z tych świąt, ale jakoś trzeba będzie to przeżyć – opowiedziała reporterce Jastrząb Post.

Magda Stępień apeluje do fanów

W niedzielę modelka udostępniła na Instagramie zdjęcie małego Oliwiera w czapce świętego Mikołaja. Pod fotografią zamieściła prośbę do swoich obserwatorów. Okazuje się, że kobieta nie czuje się ostatnio najlepiej.

- Ostatnie dni są trudne, bardzo trudne. Proszę o modlitwę, bo ostatnio brak mi sił – zwróciła się do swoich fanów.

W komentarzach błyskawicznie pojawiło się mnóstwo słów wsparcia od obserwatorów Magdy Stępień. Na pierwszy rzut oka widać, że kobieta zawsze może liczyć na dobre słowo od swoich fanów.

- Nie potrafię wyobrazić sobie co czujesz… jestem z Tobą całym sercem… Ja straciłam tatę i nigdy się z tym nie pogodzę.. Czas nie leczy ran. Czas tylko przyzwyczaja. A przyzwyczaić się jest bardzo ciężko… Mimo czasu - napisała jedna z internautek.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Jastrząb Post