Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Maffashion ze łzami w oczach przekazała smutną informację. Koniec związku z Fabijańskim w bulwersujących okolicznościach
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 05.07.2022 19:25

Maffashion ze łzami w oczach przekazała smutną informację. Koniec związku z Fabijańskim w bulwersujących okolicznościach

Maffashion przekazała ze łzami w oczach smutną informacje o Fabijańskim. Wyjawiła całą prawdę
TRICOLORS/East News

Maffashion, przynajmniej do niedawna, była jedną z najpopularniejszych blogerek modowych w kraju. Popularność zdobyła, gdy w kraju konkurencja była jeszcze niewielka i utrzymuje ją dziś. 

Celebrytka zgromadziła też sporą rzeszę oddanych fanów, którzy bacznie śledzą jej poczynania biznesowe i życie prywatne. W tym ostatnim zaszły poważne zmiany, o czym poinformowała sama zainteresowana.

Maffashion potwierdziła plotki. W jej życiu zaszły poważne zmiany

Influencerka właśnie podzieliła się z nimi fatalną wiadomością. Zdradziła, że jej związek z Sebastianem Fabijańskim dobiegł końca. Para na początku unikała blasku fleszy i nie chwaliła się życiem prywatnym, dlatego informację o jej rozstaniu udało się ukrywać... od kilku tygodni. Influencerka reklamująca ukradkiem podejrzane produkty i "raper" dopiero teraz oficjalnie potwierdzili zakończenie związku.

W mediach od dawna pojawiały się informacje o kryzysie w związku celebrytów. Teraz do narastających ostatnio plotek odniosła się sama zainteresowana, która potwierdziła smutne wieści.

- Czekałam aż będę gotowa psychicznie, będę się czuła bardziej stabilnie. Nie jest łatwo, ale skoro już się pojawili jacyś rzekomi informatorzy, którzy tak wszystko wiedzą, to co jest pisane, nie jest zgodne z prawdą, z umiejscowieniem w czasie, jest dużo tam przekłamań […] Rozstałam się z Sebastianem około trzy tygodnie temu. W planie było powiedzenie tego wspólnie […] Komuś zależało na tym, aby uprzedzić jakikolwiek mój komunikat, tym samym odbierając mi możliwość przedstawienia mojej wersji, aczkolwiek chce od razu podkreślić, nie mam zamiaru komentować, prać brudów, to nie jestem ja. Jeśli chodzi o związki, to zawsze byłam oszczędna i jeśli chodzi o związki, to ten też nie był medialny. Mogę tylko dodać, że nie dystansowałam się od nikogo z dzieckiem, wręcz to był moment, w którym potrzebowałam, żeby ktoś był - zakomunikowała celebrytka.

W swoim komunikacie zwróciła się także do mediów, które publikowały informacje o rozstaniu pary, nim sama zainteresowana wydała oświadczenie.

- Jeśli chcecie coś napisać, to zweryfikujcie to też ze mną, bo inaczej wasze wpisy są bardzo krzywdzące i dalekie od prawdy - zaznaczyła.

Przypomnijmy, że Maffashion i Sebastian Fabijański zaczęli się ze sobą spotykać w 2019 roku i starali się swój związek ukrywać w tajemnicy. Prawda wyszła na jaw, gdy do mediów wyciekły ich wspólne zdjęcia zrobione przez paparazzi. Niedługo później para zdecydowała się na dziecko - ich syn Bastian przyszedł na świat w 2020 roku. Chłopiec we wrześniu skończy dwa lata.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Jastrząb Post