Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Maciej Orłoś rozwodzi się po raz trzeci. Będzie wspierał finansowo swoje dorosłe dzieci
Monika Majko
Monika Majko 29.01.2022 22:45

Maciej Orłoś rozwodzi się po raz trzeci. Będzie wspierał finansowo swoje dorosłe dzieci

maciej orlos
Piotr Molecki/East News

Zaledwie kilka dni temu media obiegły szokujące informacje o rozwodzie Macieja Orłosia, który rozstaje się z Joanną Twardowską po 26 wspólnych latach. Jak donosi "Super Express", dziennikarz już teraz podjął decyzję i postanowił wspierać finansowo swoje dorosłe dzieci.

Maciej Orłoś ma już za sobą dwa rozwody. Niedawno zakończyło się również trzecie małżeństwo dziennikarza, który po 26 wspólnych latach wyprowadził się z domu.

– Tak, to prawda, ale nie chcę o tym rozmawiać. To moje życie prywatne, o którym nigdy nie lubiłem opowiadać – wyznał Maciej Orłoś w rozmowie z "Super Expressem".

Maciej Orłoś będzie płacił alimenty na dorosłe dzieci

Jak donosi tabloid, Maciej Orłoś długo odkładał decyzję o wyprowadzce ze względu na dzieci. Z Joanną Twardowską prezenter doczekał się dwójki potomków - córki Melanii i syna Kuby.

Dalszy ciąg artykułu pod materiałem wideo

Okazuje się, że były gwiazdor "Teleexpressu" nie chce czekać na decyzję sądu w sprawie alimentów. Maciej Orłoś miał zapowiedzieć, że będzie wspierał finansowo swoje dorosłe dzieci, które obecnie studiują.

Maciej Orłoś ustalił warunki wsparcia z córką i synem

Jak przekazał "Super Express", dziennikarz będzie przekazywał każdemu z dzieci po minimum 2,5 tys. zł miesięcznie. Maciej Orłoś miał osobiście ustalić to z rodzeństwem.

 Maciek nie czeka na decyzje sądu. Ustalił z dziećmi warunki. Część dostają gotówką, ale mogą też liczyć na inne wsparcie – miał ujawnić w rozmowie z tabloidem przyjaciel rodziny.

ZOBACZ: Emerytka WPROST powiedziała co sądzi o WOŚP. Niebywałe słowa

Dziennikarz ma łącznie czworo dzieci. Z poprzedniego małżeństwa Maciej Orłoś ma dwóch synów - Rafała i Antoniego. Na ich rzecz również w przeszłości gwiazdor łożył pieniądze.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami z Twojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres [email protected]

Źródło: Super Express