Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Maciej Musiał ma popularnego tatę. Możecie go znać z "M jak miłość"
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 12.02.2024 08:48

Maciej Musiał ma popularnego tatę. Możecie go znać z "M jak miłość"

Maciej Musiał
Maciej Musiał ma popularnego tatę. Fot. KAPiF

Maciej Musiał w polskim show-biznesie aktywny jest już od wielu lat. Na ekranach debiutował jeszcze jako młody chłopak. Mało kto jednak wie, że młody artysta ma znanego ojca, który również jest aktorem i zagrał w wielu ciekawych produkcjach. Są do siebie podobni?

Maciej Musiał na ekranach zadebiutował jako młody chłopak

Maciej Musiał, pomimo młodego wieku, może pochwalić się naprawdę pokaźnym dorobkiem scenicznym. Widzowie mieli okazję oglądać go w takich produkcjach jak: “Fuks 2”, “Miłość jest wszystkim”, “Dzień dobry, kocham Cię” czy “Mój biegun”, gdzie wcielił się w Janka Melę.

Choć pracował na planie wielu filmów i seriali, lwia część widzów zapamiętała go jako krnąbrnego Tomka Boskiego w “Rodzinka.pl”. Nastoletni wówczas aktor miał okazję szlifować swój aktorski talent u boku znakomitych aktorów, tj. Małgorzaty Kożuchowskiej, Agaty Kuleszy i Tomasza Karolaka. Właściwe wzorce pobierał jednak także od swojego taty.

rodzinka.pl
fot. KAPIF;Maciej Musiał ma popularnego tatę
Co łączyło Kingę Dudę i Maciej Musiała? Wszystko wyszło na jaw, aktor zagościł nawet z Pałacu Prezydenckim

Tata Macieja Musiała zagrał w "M jak miłość" i "Rodzince.pl"

Maciej Musiał miał po kim odziedziczyć aktorski sznyt. Już w dzieciństwie mógł obserwować, jak praca aktora wygląda od kuchni. Jego ojciec od lat pracuje w teatrach w Warszawie i Łodzi, a oprócz tego regularnie pojawia się w kasowych filmowych i serialowych produkcjach.

Widzowie mogą kojarzyć go m.in. z seriali “Krona królów”, "Prawa Agaty" i "M jak miłość". W najpopularniejszej polskiej telenoweli  2007 roku wcielał się w postać Igora Mochnackiego. Co ciekawe, rodziciel ubóstwianego przez nastolatki syna u jego boku wystąpił także w "Rodzince.pl". Zagrał w 37. odcinku, obejmując epizodyczną rolę aspiranta Igora Markowskiego. Czy są do siebie podobni?

Kim jest ojciec Macieja Musiała? To równie znany aktor

Choć z dużą śmiałością można stwierdzić, że Maciej Musiał osiągnął większą popularność niż ojciec, jedno jest pewne - obaj dalej mają przed sobą obiecującą zawodową przyszłość. Andrzej Musiał, po którym 29-latek przejął nie tylko talent, ale także plastyczną urodę, jest z tego powodu niezwykle dumny. W rozmowie z "Dzień dobry TVN" nie ukrywał, że jego cel został osiągnięty, ponieważ swoją pociechę zaprowadzał na castingi od najmłodszych lat. 

Oglądałem pracę taty i zawsze go podziwiałem - dodał w trakcie rozmowy Maciej Musiał.

Internauci nie mają wątpliwości, że uczestnik wiosennej edycji "Tańca z gwiazdami" i jego ojciec wyglądają jak dwie krople wody. Wy również widzicie to podobieństwo?

Andrzej i Maciej Musiałowie
fot. KAPIF; Maciej Musiał ma popularnego tatę