Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Łukasz Nowicki odniósł się do afery z Cichopek i Kurzajewskim. Nie miał żadnych wątpliwości
Anna Dymarczyk
Anna Dymarczyk 01.05.2022 15:14

Łukasz Nowicki odniósł się do afery z Cichopek i Kurzajewskim. Nie miał żadnych wątpliwości

katarzyna cichopek maciej kurzajewski pytanie na śniadanie łukasz nowicki
Instagram/katarzynacichopek & Instagram/lukasz__nowicki

Afera podsłuchowa wokół Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego zatacza coraz szersze kręgi. Ostatnio nagrania trafiły ponoć do Jacka Kurskiego, a sprawę dla gwiazd TVP badać chce nie kto inny, jak sam Krzysztof Rutkowski. Do afery postanowił odnieść się również kolega obojga zainteresowanych z "Pytania na śniadanie", Łukasz Nowicki. Powiedział kilka gorzkich słów.

Nagrania dotarły również do Marcina Hakiela, który wyznał w rozmowie z "Faktem", że ich treść i odsłuchanie nie były dla niego zbyt przyjemne.

Afera podsłuchowa Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Do sprawy odniósł się Łukasz Nowicki

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski byli nagrywani - jak twierdzi Krzysztof Rutkowski, podsłuch zamontowano w samochodzie Kurzajewskiego, a nagrana została ich rozmowa telefoniczna na sprzęcie głośnomówiącym. Treść nagrań jest nieznana.

Zataczają one jednak coraz szersze kręgi - trafiły już ponoć m.in. do władz TVP oraz Marcina Hakiela, który wyraźnie nie był zadowolony z tego, co usłyszał. Sprawców jak dotąd nie uchwycono.

Sprawę skomentował również Łukasz Nowicki, który pracuje z Katarzyną Cichopek i Maciejem Kurzajewskim w "Pytaniu na śniadanie". Nie ukrywał, że był zszokowany tym, co zdarzyło się jego kolegom.

- Przykro mi, że coś takiego kogokolwiek spotyka. Podsłuchiwanie jest niezgodne z prawem, obrzydliwe, naganne i wymagające potępienia i mam nadzieję, że ktoś się tym zajmie - mówił w rozmowie z "Faktem".

- Gdybym ja był w takiej sytuacji, też zgłosiłbym to przestępstwo odpowiednim organom. Treść tych nagrań nie ma znaczenia, obrzydliwy jest sam proceder - potępił w rozmowie.

Sprawcy są poszukiwani i zostaną najpewniej szybko ukarani. Nie wiadomo również, kto zlecił podsłuchy i jaki był powód, by z nich skorzystać.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Źródło: Goniec.pl, Fakt.pl