Rozrywka.Goniec.pl > Lifestyle > Która kobieta ze zdjęcia jest najstarsza? Prosty test zdradza zaskakującą prawdę o Tobie
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 10.11.2023 10:34

Która kobieta ze zdjęcia jest najstarsza? Prosty test zdradza zaskakującą prawdę o Tobie

Test
Która kobieta ze zdjęcia jest najstarsza? Fot. Facebook

Która kobieta ze zdjęcia jest najstarsza? Odpowiedź na to pozornie proste pytanie niesie za sobą duże konsekwencje. Wybierając którąś z przedstawionych na zdjęciu sylwetek, można dowiedzieć się wiele o swojej osobowości. Jeśli chcesz poznać prawdę o tym, jaka jest Twoja prawdziwa natura, wykonanie tego testu jest punktem obowiązkowym.

Która kobieta na zdjęciu jest najstarsza? Odpowiedz i poznaj swój charakter

Ta iluzja optyczna nie ma dobrych i złych odpowiedzi, jednak ma znaczenie, którą z sylwetek wybierzesz. Każda z nich przedstawia to samo, jednak kobiety różnią szczegóły. Właśnie na ich podstawie autorzy przygotowali opisy charakterów, które najbardziej do nich pasują. 

Odpowiedz zatem na pytanie, która z kobiet przedstawionych na ilustracji jest Twoim zdaniem najstarsza. Skoncentruj się i poświeć na ten osąd kilka sekund. Gdy już podejmiesz decyzję, zapoznaj się z charakterystyką przygotowaną przez specjalistów. Czy skutecznie odzwierciedli to, co w Tobie drzemie? Sprawdź.

Test
Która kobieta ze zdjęcia jest najstarsza? Fot. Facebook
"Wujek zostawił ciotkę dla jędrnej sąsiadki." Nie do wiary, co ciocia Malwina robiła przez 10 lat

Test osobowości. Najstarsza jest kobieta 1 lub 2

Jeśli jako najstarszą wskazujesz w tym teście kobietę oznaczoną numerem 1, autorzy zagadki określają Cię mianem empatycznej osoby, która lubi pomagać innym. Twoją mocną stroną jest wrażliwość i umiejętność wyobrażenia sobie, jak czują się osoby w Twoim otoczeniu. Nie lubisz sprawiać im przykrości i starasz się, by zawsze dobrze czuły się w Twoim towarzystwie. Przyjaciele zawsze mogą polegać na Twoim wsparciu i lojalności. Nie dziwi zatem, że powierzają Ci sekrety. Posiadasz talent do odczuwania nawet najmniejszych zmian nastrojów u swoich rozmówców, co z pewnością pomaga Ci w szkole lub w pracy. 

Twoim wyborem jest kobieta numer 2? To oznacza, że potrafisz skutecznie trzymać swoje nerwy na wodzy, a emocje okazujesz jedynie w tych momentach, w których uznasz to za stosowne. Nawet gniew, gorycz i złość, które wewnętrznie odczuwasz, nie sprawiają, że w ferworze emocji ranisz bliskich i przyjaciół. Radzisz sobie z problemami w pojedynkę i nie uważasz, by opowiadanie o nich komukolwiek było najlepszym rozwiązaniem, a słabością. Właśnie dlatego otoczenie tak bardzo polega na Twoim spokoju i bierze pod uwagę Twoje zdanie. Wszak gdy już zaangażujesz się w jakąś relację, robisz to na długie lata i jesteś z kimś na dobre i na złe. 

Test osobowości. Najstarsza jest kobieta 3 lub 4

Sądzisz, że najstarszą kobietą jest ta znajdująca się pod numerem trzy? Jeśli tak, to według autorów dużą uwagę skupiasz na tym, by w swoim środowisku uchodzić za osobę wyróżniającą się i wyjątkową. Uparcie dążysz do postawionych sobie celów, a w tym procesie próbujesz namówić do swoich racji wszystkich wokół. Zazwyczaj udaje Ci się znaleźć sprzymierzeńców, którzy zawierzają w to, co zaplanujesz. Jesteś osobą kreatywną i umiesz podejmować szybkie decyzje. Ta konsekwencja i zdecydowanie sprawiają, że budzisz respekt wśród najbliższego otoczenia. Przyjaciele cenią Cię za to, że zawsze dotrzymujesz danego im słowa. 

Kobieta numer 4 jest w Twoim mniemaniu najstarsza? W takim przypadku autorzy testu osobowości przekonują, że ponad wszystko cenisz sobie wolność i niezależność. Lubisz działać w pojedynkę i masz nieco introwertyczną naturę. Dzięki temu podchodzisz do wyzwań sumiennie, powoli i dyplomatycznie, ale najczęściej skutecznie. Jesteś typem osoby, która nie obdarza innych zaufaniem od tak, a na Twoją ufność i oddanie trzeba długo pracować. Udaje się to jedynie kilku szczęśliwcom, jednak nie żałują swojego zaangażowania i cieszą się, że wpadli w Twoje łaski.

Źródło: parenting.pl