Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Księżna Kate oddała hołd księżnej Dianie. Założyła jej ulubioną biżuterię
Weronika Uszakiewicz
Weronika Uszakiewicz 03.12.2022 17:08

Księżna Kate oddała hołd księżnej Dianie. Założyła jej ulubioną biżuterię

Kate Middleton księżna Diana
Kate Middleton księżna Diana fot. Instagram @diana__spencer, @princeandprincessofwales

Kate Middleton i książę William pojawili się na piątkowej gali Earthshot Prize 2022. Księżna Walii wybrała na tę okazję szmaragdową biżuterię, którą nosiła niegdyś księżna Diana. Jej hołd dla nieżyjącej teściowej wzbudza zachwyt.

Kate Middleton oddała hołd księżnej Dianie

Kate Middleton i książę William od lat uchodzą za ulubieńców brytyjskich podwładnych. Para książęca z Walii często wyrusza poza granice kraju, by dumnie reprezentować swoją monarchię i podtrzymywać dobre relacje z fanami z całego świata. Tym razem wybrali się na trzydniową wizytę w Stanach Zjednoczonych.

Pierwszym etapem ich pobytu w USA był mecz koszykówki w Bostonie. Następnie Kate Middleton i książę William wzięli udział w piątkowej gali Earthshot Prize 2022. Oboje prezentowali się niezwykle elegancko i szykownie.

Książę William wybrał na tę okazję białą koszulę, aksamitną marynarkę oraz spodnie od garnituru. Jego żona zaprezentowała się w zielonym komplecie, który podkreśliła piękną, szmaragdową biżuterią. Uważni obserwatorzy natychmiast zwrócili uwagę na choker, który lśnił na szyi Kate. To właśnie ten element biżuterii często nosiła jej nieżyjąca już teściowa, księżna Diana. W ten sposób księżna Walii oddała hołd Lady Di.

Tuż po występnie na zielonym dywanie para książęca ucięła sobie pogawędkę z popularnymi amerykańskimi celebrytami. Parę zdań zamienili między innymi z Davidem Beckhamem, Rami Malek, Halle i Chloe Bailey czy Annie Lennox.

Jak Wam się podoba stylizacja księżnej Kate?

Artykuły polecane przez Goniec.pl: