Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Krzysztof Stanowski prześwietla karierę Natalii Janoszek w Indiach. Aktorka zapowiedziała pozew
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 21.06.2023 14:06

Krzysztof Stanowski prześwietla karierę Natalii Janoszek w Indiach. Aktorka zapowiedziała pozew

Natalia Janoszek  Krzysztof Stanowski
KAPIF Instagram @krzysztof.stanowski

Krzysztof Stanowski już od jakiegoś czasu przygląda się karierze Natalii Janoszek, która twierdzi, że jest gwiazdą filmów bollywoodzkich. Dziennikarz wątpi w jej słowa i podjął zdecydowane kroki, by ujawnić, według niego, prawdę. Wybrał się więc do Indii, gdzie przeprowadza swoje prywatne śledztwo.

Krzysztof Stanowski wątpi w karierę Natalii Janoszek

Krzysztof Stanowski postanowił przyjrzeć się bollywoodzkiej karierze Natalii Janoszek. Uważa on bowiem, że osiągnięcia młodej aktorki są zdecydowanie przesadzone, a ona oszukała swoich fanów i współpracowników. 

W jednym z odcinków “Dziennikarskiego Zera” udowadniał, że Natalia Janoszek zagrała wyłącznie w dwóch niskobudżetowych filmach. Twierdzi on również, że jej kariera jest dużo mniejsza niż twierdzi aktorka.

Policja odnalazła zaginione małżeństwo z Mokotowa. Para znajdowała się w Pradze

Natalia Janoszek wystosowała pismo do Krzysztofa Stanowskiego. Dziennikarz wyśmiał ją

Natalia Janoszek nie mogła dłużej znieść oskarżeń Krzysztofa Stanowskiego i wystosowała oświadczenie. Napisała w nim, że dziennikarz stara się ją bezkarnie oczerniać, obraża ją i mówi półprawdy. Wyznała, że prowadzący “Dziennikarskie Zero” naruszył jej dobra osobiste, przez co podjęła decyzję o złożenie pozwu przeciwko Krzysztofowi Stanowskiemu. 

Dziennikarz szybko odpowiedział Natalii Janoszek. Zrobił to w sposób prześmiewczy. Szydził z oświadczenia aktorki.

- Nie jest prawdą, co napisała Natalia Janoszek w swoim oświadczeniu, że negatywnie oceniałem jej dokonania zawodowe. Ja tylko stwierdziłem, że że ona nie ma żadnych dokonań - napisał wyraźnie rozbawiony dziennikarz. 

Krzysztof Stanowski poleciał do Indii, by poznać prawdę o karierze Natalii Janoszek

Krzysztof Stanowski, w swoich poszukiwaniach prawdy zdecydował się na szalony krok - wybrał się do Indii. Zdecydował się zaczepiać i zagadywać przypadkowych przechodniów i pokazując im zdjęcie Natalii Janoszek pytał, czy ją znają. Niestety, nikt jej nie rozpoznał. 

Filmik, na którym widać jak rozmawia z przechodniami o polskiej aktorce, zamieścił na Instagramie. Nagranie to szybko stało się sławne. Internauci komentują je z rozbawieniem.

“Stano, dzięki tobie ona naprawdę zrobi tam karierę”, “Mistrz. Taka sonda już daje odpowiedź na to, kim pani Janoszek jest w Indiach” - piszą zaciekawieni sytuacją fani dziennikarza. 

Eksperyment ten ma drugie dno. Krzysztof Stanowski zapowiedział, że jeśli faktycznie Natalia Janoszek okaże się znana w Indiach, to on wpłaci 100 tysięcy złotych na wybrany cel charytatywny.