Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Krzysztof Pachucki pożegnany w "Rolnik szuka żony", padły poruszające słowa. "Myśleliśmy, że program da ci szczęście"
Anna Dymarczyk
Anna Dymarczyk 19.09.2022 10:42

Krzysztof Pachucki pożegnany w "Rolnik szuka żony", padły poruszające słowa. "Myśleliśmy, że program da ci szczęście"

Krzysztof Pachucki
TVP

Krzysztof Pachucki zostawił wyrwę w sercach osób pracujących przy programie "Rolnik szuka żony". Jego nagłe odejście nie mogło zostać niezauważone i niewspomniane podczas pierwszego odcinka nowego sezonu. Wzruszające pożegnanie.

Zastanawiano się, w jaki sposób zostanie upamiętniony zmarły przed kilkoma miesiącami rolnik. Tragiczne losy mężczyzny mogły zostać równie dobrze przemilczane w programie TVP, zdaje się jednak, że sprawa zbyt mocno podgrzała media i fanów.

Krzysztof Pachucki pożegnany w "Rolnik szuka żony". Wzruszający wstęp pierwszego odcinka

Ruszył 9. sezon programu "Rolnik szuka żony" i kolejne pary będą szukały swojej prawdziwej miłości. Wydawało się, że tak było również z Krzysztofem i Bogusią, których związek postępował bardzo szybko. Zdaje się, że rzeczywiście byli szczęśliwi.

Do czasu. W czerwcu 2022 roku Bogusia odnalazła ciało Krzysztofa. Zdruzgotana kobieta wyjechała ze wsi, w której żyła wspólnie ze swoim nowym mężem. Rolnika opłakiwały tłumy fanów, a Marta Manowska obiecała, że zostanie on odpowiednio pożegnany również w produkcji.

Przez dłuższy czas prezenterka, która nie kryła swojego przywiązania do Pachuckiego, nie mówiła nic o jego śmierci. Dopiero niedawno wyznała, jak wielką wyrwę w sercu pozostawił po sobie Krzysztof dla niej i innych członków produkcji.

Teraz miała szansę, tak jak zapowiadała, pożegnać go w programie. Już podczas rozpoczęcia, jeszcze przed samą czołówką, wyemitowano krótkie nagranie archiwalne, w którym pokazano sylwetkę Krzysztofa Pachuckiego.

- Krzysiu, poznaliśmy cię jako człowieka o wielkim sercu, z głową pełną planów. Myśleliśmy, że program da ci szczęście i na nowo odkryjesz piękno tego świata. Stało się niestety inaczej - mówiła Marta Manowska.

- Pełen optymizmu, gotowy do niesienia bezinteresownej pomocy, zawsze uśmiechnięty - taki na zawsze pozostaniesz w naszej pamięci. Dzisiaj żegnamy się z tobą i dziękujemy, że mogliśmy spędzić z tobą chociaż kilka chwil - podsumowała.

Tragedia Krzysztofa Pachuckiego rozpoczęła również szeroką dyskusję o zdrowiu psychicznym wśród mężczyzn. Z roku na rok zwiększa się liczba panów korzystających z pomocy psychologicznej, wciąż jednak wielu mierzy się z ogromnymi problemami i nie szuka wsparcia, pogłębiając dojmujący stan. Warto pamiętać, że istnieją również telefony zaufania dla mężczyzn - pod numerem 608 271 402 można dodzwonić się do dyżurującego w godzinach popołudniowych i wieczornych psychoterapeuty, który pomoże w walce z kryzysem i problemami.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Goniec.pl