Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Koncert "Wierzę w lepszy świat". Widzowie TVP mieli kłopot z odbiorem koncertu. Wszystko przez obfity deszcz
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 17.09.2022 18:53

Koncert "Wierzę w lepszy świat". Widzowie TVP mieli kłopot z odbiorem koncertu. Wszystko przez obfity deszcz

deszcz
"Wierzę w lepszy świat"/TVP1/17.09.2022

W trakcie koncertu "Wierzę w lepszy świat" zorganizowanego przez TVP z okazji przekopu Mierzei Wiślanej w Elblągu spadł obfity deszcz. Produkcja nie zdążyła zabezpieczyć kamer, w związku z czym widzowie wielokrotnie musieli patrzeć na rozmyty przez deszczówkę obraz.

Nowy prezes TVP zrobił wszystko, by koncert "Wierzę w lepszy świat" widzowie zapamiętali na długo. Niestety, skupiając się na aspektach artystycznych, produkcja najprawdopodobniej nie przygotowała się na techniczne utrudnienia.

Koncert "Wierzę w lepszy świat". Wpadka TVP podczas emisji

Koncert "Wierzę w lepszy świat" został zapowiedziany przez TVP na dzień 17 września jeszcze za czasów prezesury poprzednika Mateusza Matyszkowicza - Jacka Kurskiego. Wówczas wystąpić miało na nim wiele gwiazd disco polo.

Po zajęciu fotela szefa państwowej telewizji przez nową osobę zadbano o to, by wydarzenie zorganizowane na cześć przekopu Mierzei Wiślanej nie "uświetniali" swoją obecnością przedstawiciele tego gatunku.

W istocie, podczas koncertu odbywającego się w Elblągu na scenie pojawili się artyści z tzw. górnej półki. Zaśpiewali m.in. Piotr Cugowski, Krzysztof Kiljański, Janusz Radek, czy Natalia Sikora.

Niestety, podczas show doszło do technicznej wpadki, która znacznie utrudniła widzom TVP cieszenie się widowiskiem. Podczas koncertu "Wierzę w lepszy świat" spadł obfity deszcz, a woda zalała obiektywy kamer.

Widzowie TVP mogą być zawiedzeni

Koncert "Wierzę w lepszy świat" nie zdał technicznego egzaminu, a widzowie TVP mogli być wyjątkowo niezadowoleni w związku z organizacją kamer pracujących podczas występów artystów.

Deszczowa woda pojawiła się na obiektywach urządzeń, w związku z czym wiele ujęć z widowiska widocznych było jak przez mgłę. Mimo trwającej jesiennej pory, produkcja nie przygotowała się na taki obrót spraw.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: goniec.pl