Rozrywka.Goniec.pl

Foto: Kapif / Instagram @dotindotin

Katarzyna Grochola wyszła ze szpitala na święta. Dorota Szelągowska pokazała ich wspólne zdjęcie

25 Grudnia 2022

Autor tekstu:

Kacper Kulpicki

Katarzyna Grochola przebywała przez jakiś czas w szpitalu, jednak pomimo nowotworowych kłopotów ze zdrowiem nie opuszczało jej poczucie humoru. Nieco gorszy nastrój miała jej córka, Dorota Szelągowska, jednak wszelkie smutki mogą pójść już w niepamięć. Pisarka tuż przed Wigilią wyszła ze szpitala, dzięki czemu cała rodzina mogła spędzić ten wyjątkowy czas razem.

Katarzyna Grochola już w domu. Święta spędziła z Dorotą Szelągowską

Katarzyna Grochola oddała się w ręce lekarzy specjalizujących się w chorobach onkologicznych i pulmonologicznych. Ten zabieg się opłacił, bo jej pobyt w szpitalu przeszedł zgodnie z planem i zakończył się sukcesem. Takie przeświadczenie nie opuszczało artystki od samego początku pobytu w szpitalu. O szczególnych słowach, jakich użyła, pisaliśmy w artykule poniżej.

Katarzyna Grochola, dzięki fachowości medyków, zamiast spędzić święta w szpitalnym łóżku, mogła zmęczona, lecz cała "w skowronkach" przytulić się z najbliższymi podczas wigilijnej wieczerzy. Tymi miłymi chwilami podzieliła się na Instagramie jej córka, czyli popularna gospodyni programu "Totalne remonty Szelągowskiej". Warto podkreślić, że gwiazda TVN kilka dni temu widziała Boże Narodzenie w ponurych barwach.

No i jeszcze ja. Nie mamy fancy choinki, żeby się pochwalić, i być może ktoś wczoraj podjadł połowę wigilijnych potraw, ale jest super. Życzę Wam zdrowia. I żeby ktoś Was kochał. I spokoju w głowie. Tyle wystarczy do szczęścia. Dobrych Świąt – obwieściła z radością Dorota Szelągowska w mediach społecznościowych.

Wzruszający wpis nie uszedł uwadze życzliwych internautów, którzy w większości skierowali wobec kobiet życzenia zdrowia i samych pomyślności: "Wszystkiego dobrego życzę", "Magicznych świąt", "Zdrowia" – pisali.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Katarzyna Dowbor szczerze o Elżbiecie Romanowskiej w "Nasz nowy dom". Ma dla niej jedną radę
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Zaginiony aktor został znaleziony martwy. Kulisy jego śmierci są przerażające
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Magdalena Narożna pochwaliła się nową sylwetką, a w sieci aż zagrzmiało. Uwagę fanów przykuła jedna rzecz
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Małgorzata Foremniak zasłabła w pracy, lekarz nie wytrzymał. "Pani jest nienormalna"
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Katarzyna Dowbor zdradza kulisy zwolnienia: "Na rozmowę zostałam wezwana SMS-em"
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Michał Kwiatkowski to również muzyk. Robi karierę za granicą
Czytaj więcej >
Kacper Kulpicki

Redaktor portalu Goniec.pl. Pochodzę z Podkarpacia. Dzięki odpowiedniemu dystansowi (nie tylko w odległości) mam zdroworozsądkowe i niestereotypowe spojrzenie na to, co dzieje się na warszawskich salonach. Potrafię patrzeć na Gwiazdy w sposób życzliwy, acz przenikliwy. Doświadczenie copywriterskie pozwala mi we właściwych słowach ująć to, co ciekawi naszych czytelników. W wolnych chwilach oddaję się kulinarnym wojażom i pisaniu recenzji z podkarpackich restauracji.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]