Rozrywka.Goniec.pl > Katarzyna Grochola

Katarzyna Grochola

Katarzyna Grochola
14.09.2023 15:00 Katarzyna Grochola złapała za mikrofon w "DDTVN". Prezenterzy byli zaskoczeni

Katarzyna Grochola nie po raz pierwszy była gościem programu "Dzień dobry TVN", jednak wielu widzów na pewno zastanawia się, czy nie był to jej ostatni występ. Pisarka w trakcie rozmowy na temat książek niespodziewanie wyręczyła prezentera i wprost do kamery wygłosiła polityczny manifest. O czym rzekła nieprzewidywalna Katarzyna Grochola?

Katarzyna Grochola
17.06.2023 21:31 Katarzyna Grochola opublikowała niepokojące zdjęcie ze szpitala. "Dzisiaj to"

Katarzyna Grochola jakiś czas temu poinformowała, że zmaga się z nowotworem. Zamieściła ostatnio zdjęcie ze szpitala. Zaniepokoiło to fanów autorki. Internauci trzymają za nią kciuki.

Katarzyna Grochola
18.03.2023 22:31 Dramatyczny apel Katarzyny Grocholi. "Nie mogę sobie poradzić"

Katarzyna Grochola koniec ubiegłego roku zwieńczyła wizytą w szpitalu i operacją, jednak udało jej się uporać ze zdrowiem i spędzić święta z rodziną. Niestety, okazuje się, że problemy, już w nieco innym, lecz równie poważnym wydaniu, nie opuszczą pisarki również w 2023 roku. Zamieściła na Instagramie szczery apel o pomoc w sprawie, z którą jak sama przyznaje, "nie może sobie poradzić". Co Katarzynie Grocholi spędza sen z powiek?

Marika Jóźwiak i Dorota Szelągowska
24.02.2023 17:38 Remontuje mieszkania z Dorotą Szelągowską. Trudno uwierzyć, jak sama mieszka

Dorota Szelągowska znana jest za sprawą swojego nieudanego związku z Adamem Sztabą, bycia córką Katarzyny Grocholi oraz swojego programu "Totalne remonty Szelągowskiej". Od lat podczas prac przy nowych projektach wspiera ją Marika Jóźwiak... i trudno uwierzyć, w jakich warunkach mieszka kobieta, która pomaga innym odmienić mieszkania.

Dorota Szelągowska Katarzyna Grochola
12.02.2023 22:30 Dorota Szelągowska zrobiła mamie metamorfozę mieszkania. Efekt jest oszałamiący

Dorota Szelągowska jest dużym wsparciem dla swojej mamy, która niedawno przyznała, że choruje na nowotwór płuc. Katarzyna Grochola zawsze może liczyć na wsparcie córki. Tak też stało się tym razem. Zobaczcie efekty przemeblowania, które zrobiła dla swojej mamy gwiazda "Totalnych remontów Szelągowskiej".

Katarzyna Grochola
22.01.2023 14:58 Katarzyna Grochola zdobyła się na szczere wyznanie. Opowiedziała o chorobie, padły gorzkie słowa

Katarzyna Grochola zmaga się z nowotworem płuc i w związku z tym zmuszona była przejść operację. W rozmowie z Dorotą Wellman w "Dzień dobry TVN" opowiedziała o tym, co czuła przebywając w szpitalu oraz za co zdenerwowała się na dziennikarzy.

katarzyna grochola
25.12.2022 18:36 Katarzyna Grochola wyszła ze szpitala na święta. Dorota Szelągowska pokazała ich wspólne zdjęcie

Katarzyna Grochola przebywała przez jakiś czas w szpitalu, jednak pomimo nowotworowych kłopotów ze zdrowiem nie opuszczało jej poczucie humoru. Nieco gorszy nastrój miała jej córka, Dorota Szelągowska, jednak wszelkie smutki mogą pójść już w niepamięć. Pisarka tuż przed Wigilią wyszła ze szpitala, dzięki czemu cała rodzina mogła spędzić ten wyjątkowy czas razem.

katarzyna grochola dorota szelągowska
21.12.2022 15:18 Dorota Szelągowska martwi się o swoją mamę. Podjęła kluczową decyzję w związku z chorobą Grocholi

Dorota Szelągowska kilka tygodni temu wyjechała na beztroskie wczasy w gorącej Hiszpanii. W najśmielszych snach nie spodziewała się tego, co zastanie po powrocie. Gorzkich doznań przysporzyły jej nowe zamartwienia wynikające ze świątecznych przygotowań i pobytu mamy, Katarzyny Grocholi, w szpitalu. Gwiazda TVN w związku z tym podjęła ważną decyzję.

katarzyna grochola szpital
20.12.2022 22:00 Katarzyna Grochola przebywa w szpitalu. Pokazała nagranie, ma do fanów jedną prośbę

Katarzyna Grochola przebywa w jednym z warszawskich szpitali. Pisarka opublikowała w sieci nagranie z placówki i potwierdziła doniesienia o swojej walce z chorobą nowotworową. Autorka zaapelowała do fanów w zaskakującej sprawie.