Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Katarzyna Grochola przebywa w szpitalu. Pokazała nagranie, ma do fanów jedną prośbę
Monika Majko
Monika Majko 20.12.2022 22:00

Katarzyna Grochola przebywa w szpitalu. Pokazała nagranie, ma do fanów jedną prośbę

katarzyna grochola szpital
www.instagram.com/katarzynagrochola_official

Katarzyna Grochola przebywa w jednym z warszawskich szpitali. Pisarka opublikowała w sieci nagranie z placówki i potwierdziła doniesienia o swojej walce z chorobą nowotworową. Autorka zaapelowała do fanów w zaskakującej sprawie.

Katarzyna Grochola przebywa w szpitalu

Po felietonie opublikowanym w poniedziałek w "Wysokich Obcasach Extra", którego autorką jest córka Katarzyny Grocholi, Dorota Szelągowska, sieć obiegły doniesienia o problemach zdrowotnych pisarki. We wtorek autorka potwierdziła, że zmaga się z rakiem płuca i ma za sobą już dwie operacje. Katarzyna Grochola zamieściła nagranie ze szpitalnego korytarza na swoim profilu instagramowym.

- Prosto ze szpitala na Płockiej. Tak, owszem miałam raka prawego płuca. Tak, owszem jestem po podwójnej operacji - wyznała. 

Na nagraniu pisarka jest uśmiechnięta i skora do żartów, choć sytuacja, w której się znajduje, raczej nie zachęca do śmiechu. Katarzyna Grochola zaskoczyła nawet fanów zabawnym pytaniem.

- Teraz ja mam dla państwa zagadkę, bo nigdy nie przybyło mi 500 obserwujących, nawet jak wyszłam za mąż po 60-tce. Ile trzeba mieć raków, nowotworów, żeby mieć milion obserwujących? - żartowała.

Na koniec wspomniała o osobach, które zwróciły się do niej i zapytały, w jaki sposób mogą pomóc. Katarzyna Grochola zaapelowała do nich i reszty obserwatorów w zaskakujący sposób.

- Pytają mnie państwo, co można dla mnie zrobić. Nic prostszego, zmieńcie rząd. Dziękuję bardzo, zamierzam przeżyć - zakończyła Katarzyna Grochola.

Artykuły polecane przez Goniec.pl: