Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Katarzyna Dowbor przeszła metamorfozę. Nie jest już ruda? Trudno ją rozpoznać
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 23.07.2022 18:24

Katarzyna Dowbor przeszła metamorfozę. Nie jest już ruda? Trudno ją rozpoznać

Katarzyna Dowbor EA
fot. Pawel Wodzynski/East News

Katarzyna Dowbor (63 l.) udała się do fryzjera. Rude włosy dziennikarki od lat są jej znakiem rozpoznawczym. Czy wskutek metamorfozy, której poddała się prowadząca program „Nasz nowy dom” (Polsat) zmienił się kolor jej włosów? Zobaczcie, czy zdecydowała się na ten radykalny krok.

Katarzyna Dowbor na łamach swojego profilu na Instagramie pochwaliła się nową fryzurą. Ci, którzy myśleli, że gwiazda zmieni kolor swoich włosów, będą zawiedzeni. Ci jednak, którzy Katarzynę Dowbor cenią za stałość jej wizerunku, będą zachwyceni. Prowadząca poddała się odświeżającej koloryzacji. Wygląda świetnie!

Katarzyna Dowbor w programie „Nasz nowy dom”

Katarzyna Dowbor jest jedną z największych gwiazd telewizji Polsat. Z sukcesem prowadzi program „Nasz nowy dom”, który bazuje na amerykańskiej licencji. W ramach programu odwiedza domy ubogich rodzin i, wspólnie z ekipą budowlaną, remontuje je.

Program cieszy się sporą oglądalnością, a (najczęściej) szokujące warunki mieszkalne bohaterów programu doprowadzają do łez. Widzowie obdarzyli charyzmatyczną prowadzącą ogromną sympatią za sprawą jej naturalności i otwartości. Pełna wdzięku i temperamentu podchodzi do często trudnych spraw rodzin, które borykają się z mocno ograniczonym budżetem na utrzymanie swoich domów.

W show „Nasz nowy dom” prowadząca niejako odmienia losy potrzebujących. Z ruin lub budynków wymagających generalnego remontu w ciągu kilku dni robi domy, których nie powstydziliby się przedstawiciele klasy średniej.

Dziennikarka, pomimo swojego wieku, jest bardzo zapracowana. Gdy pracuje, jest w swoim żywiole i to napędza ją do kolejnych działań. Jej życiową pasją jest dziennikarstwo, któremu jako osobowość telewizyjna oddaje się w zupełności.

Udaje jej się jednak znaleźć chwile na odpoczynek. Niedawno wróciła z wycieczki do słonecznej Hiszpanii, gdzie odwiedziła syna Macieja i jego żonę, Joannę Koroniewską, w ich nowo zakupionej willi. Synowa z przejęciem opowiadała na łamach portalu Se.pl o nowej posiadłości, jednak nie wiadomo, ile miesięcy w roku małżonkowie zamierzają tam spędzać. Katarzyna Dowbor z pewnością może odwiedzić ich na Półwyspie Iberyjskim również podczas kolejnych wakacji.

Katarzyna Dowbor. Odświeżona fryzura

Ciesząca się popularnością Katarzyna Dowbor w relacji na swoim Instagramie pokazała, jak wygląda po wizycie u fryzjera. Postawiła na lekkie odświeżenie dotychczasowej fryzury, natomiast długość włosów pozostała bez zmian. Kolor – jak widzimy – również. Przyznajemy, że Dowbor niezmiennie od lat wygląda hipnotyzująco i promiennie.

katarzyna dowbor
fot. Instagram @katarzyna_dowbor_official
katarzyna dowbor
fot. Instagram @katarzyna_dowbor_official

Katarzyna Dowbor nie zgodziła się na zmianę koloru włosów

Podczas wywiadu dla portalu jastrząbPost.pl, Katarzyna Dowbor wypowiedziała się na temat wymogu, jaki przed laty dostała od producentów jednego z programu:

- Ja jestem zgodnym człowiekiem. Jeżeli widzę, że coś ma sens i prosi się mnie o coś, co będzie dobre dla programu i dla stacji to ja to robię. Ale! Jeżeli widzę, że przefarbowanie moich włosów na inny kolor nic nie zmieni ani w programie ani nie poprawi oglądalności, to po prostu odmawiam – wyjaśniała w wywiadzie dla JastrząbPost.pl

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Se.pl, Youtube,pl / kanał JastrzabPost