Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Katarzyna Dowbor chwali się sukcesem córki. Pokazała jej zdjęcia, są do siebie bardzo podobne
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 27.07.2022 18:39

Katarzyna Dowbor chwali się sukcesem córki. Pokazała jej zdjęcia, są do siebie bardzo podobne

Katarzyna Dowbor
instagram.com/katarzyna_dowbor_official

Katarzyna Dowbor pochwaliła się w mediach społecznościowych sukcesem swojej córki Marii, która zdała wszystkie egzaminy na studiach. Przy okazji prowadząca "Naszego nowego domu" pokazała wspólne zdjęcia.

Podobieństwo pomiędzy Katarzyną Dowbor, a jej córką widoczne jest na pierwszy rzut oka. Nie tylko w kwestii wyglądu, ale również wielkich ambicji!

Katarzyna Dowbor dumna z córki

Katarzyna Dowbor to istna legenda polskiej telewizji. Prezenterka ma za sobą współpracę m.in. z TVP, Polsatem, a nawet Polo TV. Gwiazda sprawdza się w każdej roli, choć największą popularność przyniósł jej program "Nasz nowy dom".

Do dziennikarki zgłaszają się rodziny, które z powodów finansowych lub losowych żyją w trudnych warunkach. Dzięki jej programowi ich mieszkania są remontowane, a każdy z odcinków kończy się wielkim wzruszeniem.

Prywatnie Katarzyna Dowbor jest szczęśliwą mamą, a od jakiegoś czasu już nawet babcią. Jej syn Maciej Dowbor, podobnie jak mama, wybrał drogę show-biznesu. Córka, Maria Dowbor-Baczyńska, udała się na studia do Wielkiej Brytanii.

Zainteresowana socjologią i antropologią, zdecydowała się poszerzać swoją wiedzę właśnie w tych dziedzinach. I wszystko wskazuje na to, że idzie jej znakomicie!

Sukces Marii Dowbor-Baczyńskiej

Trudny etap sesji egzaminacyjnej córka Katarzyny Dowbor ma już za sobą. Prowadząca "Naszego nowego domu" pochwaliła się na Instagramie, że jej dziecko wyszło z tej "przeprawy" obronną ręką.

- Moja zdolna córka Marysia zdała wszystkie egzaminy. Mamusia jest dumna! - napisała dziennikarka.

Pod postem zaroiło się od gratulacji i wyrazów serdeczności zarówno pod adresem Katarzyny Dowbor jak i jej córki. "Pozdrawiam piękne panie i gratuluję zdolnej córki" zachwycała się jedna z internautek.

Prezenterka zamieściła na Instagramie zdjęcia ze swoją "dumą". Dzięki nim przekonać możemy się, jak bardzo panie są do siebie podobne! Gdyby nie kolor włosów, można by pomyśleć, że to fotomontaż!

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Goniec.pl