Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Katarzyna Cichopek znika z Instagrama? Podała powód swojej decyzji
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 29.07.2022 11:15

Katarzyna Cichopek znika z Instagrama? Podała powód swojej decyzji

Kasia Cichopek EA
Kasia Cichopek na planie "You Can Dance - Nowa Generacja 2", fot. TRICOLORS/East News

Katarzyna Cichopek dostarcza fanom wielu wrażeń. Aktorka wytrwale pierze brudy z (jeszcze aktualnym) mężem i ojcem swoich dzieci i zalicza spektakularne wpadki w telewizji na żywo. Teraz zdecydowała się na poświęcenie, na które wielu fanów nie jest gotowych.

Katarzyna Cichopek ogłosiła zaskakującą decyzję

Katarzyna Cichopek jest już niemalże instytucją. Gra w popularnej telenoweli, prowadzi poranne pasmo śniadaniowe w telewizji publicznej, bawi i uczy na swoim profilu na Instagramie. Popularna celebrytka raczy nas wieloma swoimi „talentami”. Mogliśmy oglądać ją w „Jak oni śpiewają”, „Tańcu z gwiazdami”, „Tak to leciało”, „Eurovision Dance Contest” i wielu innych programach.

Profil Katarzyny Cichopek na Instagramie cieszy się sporą popularnością. Obserwuje go 534 tysiące osób. To dość duża liczba, chociaż nie może równać się z imponującymi statystykami Magdy Gessler (1 200 000). Ponad pół miliona odbiorców w zupełności jednak wystarczy, by z prowadzenia swojego konta czerpać korzyści finansowe.

Katarzyna Cichopek właśnie tak (w dużej mierze) zarabia na życie. Często możemy obserwować ją na zdjęciach podczas „spontanicznych” czynności, w których towarzyszą jej (co za zaskoczenie) produkty od reklamodawców. Przypuszczamy, że dzięki takim akcjom, aktorka może każdorazowo uzyskać gratyfikację oscylującą wokoło półrocznych zarobków osób zarabiających najniższą krajową.

Gwiazda „M jak miłość” nie jest już zatem „dziewczyną z sąsiedztwa”, na jaką się kreowała, a raczej przedstawicielką wyższej klasy średniej i panią z telewizji”. Zbudowała prawdziwe imperium, a o współpracę z nią biją się najróżniejsze marki i najbardziej znani producenci.

Chociaż aktorka zarzeka się, że z rozsądkiem podchodzi do składanych jej ofert współpracy, trudno uwierzyć, że wszystkie reklamowane przez nią produkty są wysokiej jakości. Pomimo że są to często ubrania i sprzęty domowego użytku nie wydaje się, aby celebrytka korzystała z nich na co dzień.

Katarzyna Cichopek zniknie z Instagrama?

Katarzyna Cichopek w rozmowie z „Jastrząb Post” zapowiedziała o rychłym wycofaniu się z mediów społecznościowych. Ta mrożąca krew w żyłach informacja dotyczy na szczęście tyko wakacji. Uff…

Powodem wycofania się z sieci jest czas, jaki gwiazda chce spędzić na urlopie z najbliższymi. Chociaż nie tworzy już z mężem szczęśliwej rodziny, to razem z dziećmi wyjedzie na kilka dni z Warszawy, by odpocząć. W tym okresie nie będzie aktywna w Internecie. Podczas błogich chwil odda się pełnowartościowemu relaksowi w zupełności.

- Mój grafik jest co roku bardzo powtarzalny. Lipiec zawsze był takim okresem, kiedy miałam zdjęcia do serialu, akurat teraz mamy program, dobrze się to wszystko poskładało, więc od sierpnia pakuję walizki, znikam, odpoczywam, nie podjęłam żadnych wyzwań zawodowych i nawet, uwaga, mam taki plan, żeby odstawić telefon i Instagram na dłuższy czas – wyjaśniła przed kamerą „Jastrząb Post”.

Na jak długo osierocony przez nią Internet straci oddech? - Przynajmniej na dobrych kilka dni, bo chciałabym też odpocząć - odpowiedziała.

Droga Katarzyno – czym prędzej wracaj z wakacyjnego wypoczynku, wszak Internet bez Ciebie nie będzie już taki sam. Skąd teraz, pozbawieni Twych złotych rad, dowiemy się, jakiego kremu użyć, jaką aplikację ściągnąć, skąd zamówić catering dietetyczny i jaki napój pić, by być „trendy”?

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Jastrząb Post, Goniec