Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Katarzyna Cichopek zadebiutowała w nowej roli. Internauci byli bezlitośni
Anna Dymarczyk
Anna Dymarczyk 07.01.2023 19:39

Katarzyna Cichopek zadebiutowała w nowej roli. Internauci byli bezlitośni

katarzyna cichopek marcin hakiel you can dance
KAPiF

Katarzyna Cichopek jest już po swoim debiucie w "You Can Dance". Celebrytka nie wszystkim jednak przypadła do gustu. Wielu widzów było zdania, że lepiej, by się stało, gdyby zamiast niej na fotelu jurorskim zasiadł jej były już mąż, Marcin Hakiel.

Katarzyna Cichopek zadebiutowała w "You Can Dance"

Katarzyna Cichopek ma już za sobą debiut w kolejnym programie TVP. Ulubienica niegdysiejszego prezesa Jacka Kurskiego nie do końca jednak ma za sobą wciąż sympatię fanów, którzy kiedyś bardzo wiele jej wybaczali.

Tym razem nie wszystkim spodobało się, w jaki sposób Katarzyna Cichopek oceniała niektórych tancerzy w programie i jak wypadała na tle pozostałych jurorów, czyli Agustina Egurroli oraz Idy Nowakowskiej, obojga wychowanych i wykształconych na tańcu. Wielu oglądających było bardzo zadowolonych z nowej roli gwiazdy "M jak miłość", ale niektórzy srogo ocenili jej występ, twierdząc, że na jej miejscu powinien znaleźć się ktoś inny.

Marcin Hakiel zamiast Cichopek w "You Can Dance"?

Niektórzy fani nie mieli wątpliwości, że Katarzyna Cichopek w roli jurora się nie sprawdza i zamiast niej u boku pozostałych dwojga powinien zasiąść nie kto inny, jak jej były mąż, Marcin Hakiel.

- Zamiast pani Cichopek powinien być pan Hakiel, to on jest supertancerzem - pisał jeden z komentujących, wciąż pozostając jednak grzecznym.

- Cichopek dzięki byłemu mężowi nauczyła się tańczyć i wielce tancerka z pojęciem. Również uważam, że jej miejsce powinien zastąpić Marcin Hakiel. On się może wypowiadać na temat tańca, a nie taka osoba, która w zasadzie zasłynęła w tej tematyce dzięki "Tańcu z gwiazdami" - dodał inny.

Niektórzy po prostu nazywali Katarzynę Cichopek "pseudogwiazdą" lub po prostu pisali, że mają jej dość. Za Marcinem Hakielem przemawia na pewno doświadczenie, ale tancerz wycofał się póki co z życia medialnego. Może kiedyś uda się namówić go do powrotu.

Artykuły polecane przez Goniec.pl: