Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Katarzyna Cichopek uczy się nurkowania. "Jestem gotowa na więcej"
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 13.11.2022 13:41

Katarzyna Cichopek uczy się nurkowania. "Jestem gotowa na więcej"

katarzyna cichopek
TRICOLORS/East News

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski celebrują chwile we dwoje. Gwiazda "M jak miłość" podzieliła się relacją ze wspólnego wypadu, podczas którego przełamała strach i ćwiczyła nurkowanie. Wszystkiemu przyglądały się jej dzieci.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski dbają o wspólne publicity

Gorliwe modlitwy w Ziemi Świętej zostały wysłuchane. Katarzyna Cichopek powoli osiąga to, czego z pewnością życzyła sobie podczas medialnej burzy spowodowanej plotkami o jej związku z prezenterem "Pytania na śniadanie".

Z pewnością chodziło o to, żeby wszyscy – byli partnerzy, dzieci z poprzednich małżeństw oraz widzowie i internauci – zaakceptowali jej miłosny wybór i nie pozwalali jej dłużej cierpieć i płakać nocami do poduszki. Marzenia, jak widać, niektórym szybko się spełniają, a jedyną osobą, która wciąż nie może uporać się z maniakalną obsesją dotyczącą przeszłości, jest Paulina Smaszcz.

Katarzyna Cichopek i jej nowy wybranek coraz śmielej pokazują się wspólnie w mediach. Mowa nie tylko o "Pytaniu na śniadanie", ale także o czasie wolnym. Kilka dni temu wspólnie, uśmiechając się i trzymając za ręce niczym zakochani gimnazjaliści, wyszli ze studia Telewizji Polskiej.

Maszerując w kierunku parkingu, nie szczędzili sobie głębokich spojrzeń i czułości, których wcześniej unikali jak ognia. Czyżby największy hejt już minął i teraz Katarzyna Cichopek mogła wreszcie bez oporów dzielić się swoim szczęściem?

Katarzyna Cichopek randkuje z Maciejem Kurzajewskim, a dzieci tylko patrzą przez szybę

Katarzyna Cichopek w ferworze miłości poczyniła sobie dość odważnie i nie zważając na to, że jej związek wciąż (choć coraz mniej) wzbudza mieszane emocje, dzieli się aktywnościami z ukochanym na swoim Instagramie. W przerwie od postów reklamujących cudowne produkty pochwaliła się tym, że (jak sama przyznała) "wychodzi ze strefy komfortu" i oddaje się nowej "zajawce", czyli nurkowaniu.

Wraz z Maciejem Kurzajewskim i dziećmi udała się do specjalistycznego obiektu, w którym mogła "przełamać swoje lęki", a po fakcie niczym coach nauczać anonimową gawiedź obserwującą jej profil, że "nigdy nie jest za późno, żeby nauczyć się czegoś nowego".

- Nigdy nie jest za późno, żeby nauczyć się czegoś nowego, przełamać swoje lęki i obawy, wyjść ze strefy komfortu, odważyć się spełniać marzenia, żyć pełnią życia! Jakiś czas temu obiecałam synowi, że nauczę się nurkować i będziemy mogli wspólnie zwiedzać podwodny świat podczas naszych podróży. Pierwszy krok za mną. Ale miałam frajdę! Jestem gotowa na więcej – napisała rozanielona tuż po tym, jak "dała nura" do basenu, a całe wydarzenie zostało skrzętnie obfotografowane.

cichooek katarzyna
fot. Instagram @katarzynacichopek
cichopek katarzyna
fot. Instagram @katarzynacichopek
cichopek katarzyna
fot. Instagram @katarzynacichopek

Katarzyna Cichopek poczuła ulgę, bo wreszcie doczekała się pozytywnego odbioru internautów. Doceniali jej fantazję i odwagę, a niektórzy nieśmiało dopytywali, gdzie jest towarzysz tego pełnego wrażeń mityngu. - Pytanie, gdzie jest Maciek? - podpisała na swoim InstaStory relację, na której widać Macieja Kurzajewskiego zanurzonego w wodzie i przykładającego dłoń do szyby zbiornika. Po drugiej stronie to samo uczyniła córka Marcina Hakiela Helena.

Artykuły polecane przez Goniec.pl: