Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel zostawili swoje małżeństwo za sobą. Oto, co pokazali
Anna Dymarczyk
Anna Dymarczyk 23.03.2022 12:46

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel zostawili swoje małżeństwo za sobą. Oto, co pokazali

katarzyna cichopek marcin hakiel
TRICOLORS/East News

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel nie są już razem. Oboje oddzielnie przedstawili na to jasny dowód. Po 17 latach miłości ich rozejście się jest już faktem, a na to wszystko wskazuje jeden szczegół.

Od rozstania Cichopek rzuciła się w wir pracy, a Hakiel przeszedł prawdziwą metamorfozę. Tancerz zafarbował włosy na blond i odmłodził swój styl oraz niezwykle uaktywnił się w mediach społecznościowych.

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel nie są już razem. Oto dowód

Od momentu wydania oświadczenia 23 marca minęły niemal dwa tygodnie. O Marcinie Hakielu i Katarzynie Cichopek znów zrobiło się głośno, a parą interesowały się media i dawni fani, którzy przypominali sobie rozkwit ich miłości przed laty.

Niektórzy spekulowali, że kwestia z rozwodem została ukartowana, by Hakiel znów mógł odbudować popularność, a para zdobyć więcej pieniędzy. Pojawił się jednak dowód, który całkowicie psuje tę teorię.

Okazało się, że choć wcześniej zarówno Katarzyna Cichopek, jak i Marcin Hakiel nosili obrączki w widocznych miejscach, tak teraz oboje je zdjęli. Cichopek pokazuje się bez złotego okręgu na palcu, a Hakiel odpowiedział na pytanie fana.

Dotychczas tancerz nosił obrączkę na łańcuszku. Jeden z fanów zapytał go, po co to robi, skoro nie jest już właściwie żonaty. Gwiazdor odpowiedział, że obrączki już w ogóle ze sobą nie nosi.

Katarzyna Cichopek za to pokazała nowe zdjęcie z pierścionkiem, który nosi teraz w miejscu obrączki. Definitywne pożegnanie już nastąpiło.

marcin hakiel obrączka
Instagram/marcinhakiel
katarzyna cichopek obrączka
Instagram/katarzynacichopek

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Źródło: goniec.pl