Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski jednak mają romans? Podejrzane słowa osoby związanej z "Pytaniem na śniadanie"
Anna Dymarczyk
Anna Dymarczyk 09.04.2022 18:00

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski jednak mają romans? Podejrzane słowa osoby związanej z "Pytaniem na śniadanie"

kasia cichopek maciej kurzajewski pytanie na śniadanie
TRICOLORS/East News

Plotki wokół romansu Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego nie ustają. Para jest pilnie obserwowana przez media, które są przekonane o tym, że mimo zaprzeczeń ze strony prezentera telewizji śniadaniowej, Cichopek i Kurzajewski czują do siebie miętę. Ostatnio coś więcej na ten temat w rozmowie z gazetą "Na Żywo" powiedziała osoba związana z "Pytaniem na śniadanie".

W ostatnim czasie dziennikarze wyśledzili Kasię Cichopek stojącą pod domem swojego kolegi z programu. Oboje siedzieli również obok siebie podczas rozdania Wiktorów, a Kurzajewski bardzo wspierał Cichopek w związku z rozwodem.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski jednak mają romans? Oto co sądzi osoba związana z "Pytaniem na śniadanie"

Od dwóch tygodni Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski są uważani za najbardziej gorącą niepotwierdzoną parę ostatniego miesiąca. Wszystkie oczy polskich fanów zwróciły się na nich i obserwują bacznie każdy ich ruch.

Maciej Kurzajewski zaprzeczał stanowczo plotkom dotyczącym ich rzekomego romansu. Twierdził, że po prostu prowadzą razem program. Cichopek nie komentowała w ogóle doniesień dotyczących swojego rzekomego romansu.

W TVP od plotek jednak aż huczy. Wcześniej wielu pracowników sugerowało, że między parą prezenterów jest wyczuwalna duża chemia i że oboje bardzo się lubią i być może nawet mają się ku sobie.

Bardzo pewien swego wydawał się zaś rozmówca gazety "Na Żywo" związany z "Pytaniem na śniadanie", który był niemal pewien, że między obojgiem jest coś na rzeczy.

- No, pewnie coś jest na rzeczy, ale to już chyba oni sami muszą się w końcu na ten temat wypowiedzieć - twierdził informator.

Plotkom nie ma końca. Kasia Cichopek jest wolna, Kurzajewski też - niedługo ona dołączy jako do niego jako rozwodniczka. Czyżby to była więcej niż przyjaźń i znajomość z pracy? To się jeszcze okaże.

Tymczasem Marcin Hakiel stara się zapomnieć o swojej żonie i ostatnio pokazał się w towarzystwie pięknych pań - oficjalnie było to spotkanie zarządu jego szkoły tańca, ale być może również spotkanie towarzyskie.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Źródło: Goniec.pl