Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Kajra pożegnała Krzysztofa Kiersznowskiego
Irmina Jach
Irmina Jach 25.10.2021 21:57

Kajra pożegnała Krzysztofa Kiersznowskiego

niebieski tekst goniec.pl na białym tle
TRICOLORS/East News

Magdalena Kajrowicz tuż przed finałem "Tańca z gwiazdami" pożegnała przyjaciela. Krzysztof Kiersznowski zmarł w niedzielę 24 października. Para poznała się przed sześcioma laty na planie teledysku Sławomira. Kajra opublikowała wzruszający wpis.

Niespodziewana śmierć Krzysztofa Kiersznowskiego zdruzgotała zarówno fanów, jak i czołowe polskie gwiazdy. Za pośrednictwem mediów społecznościowych aktora pożegnali między innymi: Andrzej Duda, Jacek Kurski, Borys Szyc i Kajra.

Kajra pożegnała Krzysztofa Kiersznowskiego

Magdalena Kajrowicz nie ukrywa, że Krzysztof Kiersznowski odegrał szczególnie ważną rolę w jej życiu. Aktor uczestniczył w pierwszym projekcie Sławomira. Można podejrzewać, że był istotną częścią sukcesu duetu gwiazd disco-polo.

Sławomir i Kajra nie wierzyli wówczas, że wymarzona kariera sceniczna jest na wyciągnięcie ręki. Jedną z osób, które zauważyły ich potencjał, był właśnie Krzysztof Kiersznowski. Gwiazdor bez wahania zgodził się wystąpić w pierwszym teledysku.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo

Kajra, która dziś walczyła o Kryształową Kulę w programie "Taniec z gwiazdami", nigdy mu tego nie zapomniała. Niewątpliwie, taneczne popisy były dla niej dziś wyjątkowo ciężkie. Utrata przyjaciela sprawiła, że piosenkarka pogrążyła się w żałobie.

Wielki smutek tuż przed finałem

- Krzysiu! Dziękujemy ci za to, że jako jeden z pierwszych w nas uwierzyłeś i wsparłeś przekazując pałeczkę poczucia humoru, dystansu i radości z życia dalej. Będziemy tęsknić. Do zobaczenie niedługo… Pewnie gdzieś w chmurach - napisała gwiazda na Instagramie.

Do wpisu dołączony został kadr z filmu sprzed lat, na którym Krzysztof Kiersznowski był jeszcze w doskonałej formie. Proste, bezpretensjonalne pożegnanie Kajry wywołało duże wzruszenie wśród fanów.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: Instagram