Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Justyna Steczkowska zaliczyła wpadkę, ten biznes się nie uda. Internauci przecierali oczy
Paulina Antoniak
Paulina Antoniak 07.06.2023 12:24

Justyna Steczkowska zaliczyła wpadkę, ten biznes się nie uda. Internauci przecierali oczy

Justyna Steczkowska
Kapif

Justyna Steczkowska w ostatnim czasie zaliczyła dużą wpadkę. Zamiast zachęcać swoich fanów do uczestniczenia w festiwalu w Opolu, wokalistka się pomyliła i zaprosiła do udziału w koncertach, które odbyły się już dawno temu, w dodatku w święta Bożego Narodzenia. Czyżby piosenkarka tęskniła za zimowym czasem? Być może wszystkiemu winne te upały...

Justyna Steczkowska zaliczyła dużą wpadkę

Justyna Steczkowska już od kilkudziesięciu lat króluje na polskiej scenie muzycznej. W dalszym ciągu prężnie rozwija swoją karierę i ani myśli się zatrzymać. Odnosi kolejne sukcesy w branży, daje liczne koncerty i jest zapraszana na najważniejsze wydarzenia muzyczne w kraju – w tym wszystkim wspiera ją wierne i liczne grono fanów, których wciąż przybywa. Zatem, jak widać, piosenkarka ma masę obowiązków i spraw do ogarnięcia. Niestety, mimo że ma całą rzeszę osób do pomocy, niekiedy przytrafiają się z tych powodów różne pomyłki i wpadki.

Była pracownica cateringu ujawniła prawdę o szpitalnym jedzeniu. "Dolewanie wody do zupy na porządku dziennym"

Piosenkarka myślami już w zimie

Ostatnio Justyna Steczkowska opublikowała na Instagramie post z zaproszeniem do udziału w koncercie. Wiadomo, media społecznościowe przecież od tego są. Nie byłoby więc w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że artystka podała ubiegłoroczną datę wydarzenia.

Piosenkarka jest na tyle zapracowana, że w działaniach marketingowych wspierają ją liczni specjaliści. Agencja koncertowa Steczkowskiej postanowiła zatem zachęcić jej fanów do kupowania biletów nabożonarodzeniowe koncerty. 

Justyna Steczkowska szykuje dla fanów podróż w czasie

Jak dowiadujemy się z posta, wystąpią Beata Kozidrak, Natalia Kukulska, Kuba Badach i inne znakomitości polskiej sceny muzycznej. Jest wszystko, co w ogłoszeniu w mediach społecznościowych być powinno – a do tego piękny plakat! Uwagę przykuwa jednak data imprezy! Wygląda na to, że Justyna Steczkowska szykuje dla swoich miłośników coś wyjątkowego i zamierza zabrać fanów do przeszłości! Koncerty bowiem miały miejsce w 2022 roku. Wybralibyście się?