Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Justyna Steczkowska weszła na scenę i dała show. Ten występ przejdzie do historii
Weronika Uszakiewicz
Weronika Uszakiewicz 11.06.2023 00:08

Justyna Steczkowska weszła na scenę i dała show. Ten występ przejdzie do historii

Justyna Steczkowska
fot. screen Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu, TVP1

Trwa drugi dzień 60. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Wydarzenie rozpoczęło się koncertem Premiery, z plejadą gwiazd na scenie. Kolejnym punktem imprezy jest Czas ołowiu, podczas którego zaśpiewała między innymi Justyna Steczkowska. To, co zrobiła na scenie, na długo zapadnie widzom w pamięć.

Trwa drugi dzień festiwalu w Opolu

Trwa drugi dzień 60. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, na którym nie brakuje emocji. Za nami koncert Premiery w reżyserii Cypriana Ziąbskiego, na którym swoje premierowe utwory zaprezentowali gwiazdy polskiej sceny muzycznej.

Na scenie wystąpili między innymi Rafał Brzozowski, Mezo i Liber, Łukasz Drapała czy zwycięzca 13. edycji “The Voice of Poland” Dominik Dudek. Jako goście specjalni wystąpią Zakopower i ubiegłoroczna zwyciężczyni konkursu Premier - Karolina Lizer. 

Nagroda jury trafiła do Rafała Brzozowskiego za piosenkę pod tytułem “W pokoju hotelowym”. Zwycięzca otrzymał statuetkę oraz 60 tysięcy złotych. O godzinie 22:00 rozpoczął się Czas Ołowiu w reżyserii Michała Bandurskiego. 

Zaskakujące słowa Tomasza Kammela w Opolu. Zaczął mówić o TVN i Polsacie

Justyna Steczkowska zszokowała fanów na festiwalu w Opolu

Jedną z największych gwiazd, które wystąpiły podczas drugiego koncertu dzisiejszego festiwalu jest Justyna Steczkowska. Wokalistka zaprezentowała utwór Grzegorza Ciechowskiego pod tytułem “Moja krew”.

Kiedy tylko “Dziewczyna szamana” pojawiła się na scenie, trudno było ją rozpoznać. Artystka wystąpiła w ciemnych okularach, włosach związanych w kucyk, czarnych spodniach, białej koszuli i krawacie. To, co zrobiła na estradzie, zaskoczyło publiczność w Opolu.

Piosenkarka zrobiła na scenie prawdziwe show. W niezwykle wyniosły i emocjonujący sposób wykonała utwór legendarnego polskiego artysty Grzegorza Ciechowskiego. Pojawiło się również efektowne nawiązanie do słów piosenki, w postaci… krwi na koszuli Justyny Steczkowskiej. To było naprawdę niezwykłe widowisko.

Opole 2023. Koncert "Czas ołowiu" w hołdzie dla zmarłych artystów

Sobotnie wydarzenie na scenie w Opolu zakończył koncert “Czas ołowiu”. Oprócz Justyny Steczkowskiej na scenie pojawili się między innymi Piotr Cugowski, Natasza Urbańska, Halina Mlynkova, Kasia Moś, Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz czy Piotr Kupicha.

Przed nami trzeci i zarazem ostatni dzień jubileuszowego Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, podczas którego z pewnością również nie zabraknie emocji. Na niedzielę 11 czerwca na początek zaplanowano kolejny jubileuszowy koncert: "Cała sala śpiewa z nami, czyli hity opolskiej publiczności". Wydarzenie zamknie finałowy koncert  "Ale To Już Było. Jest. I będzie! 60. KFPP, Opole 2023". Przed opolską publicznością wystąpią między innymi Maryla Rodowicz, Edyta Górniak, Halina Mlynkova, Izabela Trojanowska, Czerwone Gitary, Ania Wyszkoni. Ryszard Rynkowski, Skaldowie oraz Łukasz Zagrobelny.