Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Julia Wieniawa zaśpiewała na festiwalu w Sopocie. "Ani głosu, ani talentu"
Weronika Uszakiewicz
Weronika Uszakiewicz 23.08.2023 22:58

Julia Wieniawa zaśpiewała na festiwalu w Sopocie. "Ani głosu, ani talentu"

Julia Wieniawa
fot. screen Top of The Top Sopot Festival 2023

Julia Wieniawa pierwszego dnia Top of the Top Sopot Festival 2023 pojawiła się w gronie prowadzących. Dzisiejszego wieczoru mogliśmy z kolei zobaczyć ją na scenie w roli artystki. Piosenkarka wykonała swoje największe przeboje, a prowadzący wychwalali ją pod niebiosa. Czy słusznie?

Julia Wieniawa podbija polski show-biznes

Julia Wieniawa to bez wątpienia jedna z najpopularniejszych artystek młodego pokolenia. Celebrytka nie tylko doskonale odnajduje się w roli aktorki, ale również prężnie działa na estradzie. Co więcej - aktywnie działa w mediach społecznościowych, gdzie śledzą ją miliony fanów.

Gwiazdę już niebawem będziemy mieli okazję oglądać w zupełnie nowej roli. Julia Wieniawa zasiądzie bowiem w gronie jurorów flagowego talent show stacji TVN - “Mam talent”. Tymczasem możemy podziwiać ją na scenie podczas tegorocznego festiwalu w Sopocie.

Nieoficjalne: policja wie, kim jest przechodzień ze sprawy Patryka Perettiego

Julia Wieniawa prowadzącą Top of the Top Sopot Festival 2023

Pierwszego dnia Top of the Top Sopot Festival 2023 Julia Wieniawa wystąpiła jako jedna z prowadzących. Pojawienie się celebrytki w tej roli wywołało skrajne emocje wśród widzów. Część z nich krytykowała w mediach społecznościowych nawet… elementy jej garderoby.

- Te buty białe.... nosiłam 20 lat temu. Dziś bym nie założyła; - Ale buty ci nie pasują, wyglądają jakby za duże były - mogliśmy przeczytać na Instagramie.

Julia Wieniawa wystąpiła na Top of the Top Sopot Festival 2023. Widzowie zrównali ją z ziemią

Trzeciego dnia festiwalu Julia Wieniawa ponownie pojawiła się na scenie Opery Leśnej w Sopocie, tym razem w roli artystki. Gwiazda zaprezentowała swoje największe przeboje, w tym utwór “Nie muszę”. 24-latka jak zwykle zaprezentowała się w odważnej stylizacji, odsłaniającej sporo ciała.

Znacznej części jej fanów występ nie przypadł jednak do gustu. W mediach społecznościowych błyskawicznie pojawiło się mnóstwo komentarzy na temat kiepskiego warsztatu wokalnego piosenkarki.

- Co to było...?!?; - Śpiewać każdy może ale może nie koniecznie ta Pani; - Dramat. Ani głosu, ani talentu; - Urszula Małgorzata Ostrowska to jest klasa a tu no cóż...; - Dramat; - Kto ją tak na siłę promuje... - czytamy na Facebooku.

Wieniawa 3.jpg
fot. screen Top of The Top Sopot Festival 2023
Wieniawa.jpg
fot. screen Top of The Top Sopot Festival 2023