Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Julia Wieniawa ma to zapisane w każdej umowie. Młoda gwiazda zdradziła, dlaczego
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 13.05.2023 15:13

Julia Wieniawa ma to zapisane w każdej umowie. Młoda gwiazda zdradziła, dlaczego

Julia Wieniawa
KAPIF

Julia Wieniawa jest rozchwytywaną, wszechstronnie utalentowaną artystką. W Rozmowie z Pomponikiem postanowiła wyjawić tajemnicę zapisów zawartych w umowach, które podpisuje. Jeden z nich wzbudził szczególne zainteresowanie fanów.

Julia Wieniawa - zdolna artystka

Julia Wieniawa zadebiutowała na ekranie jako 13-latka w serialu “Rodzinka.pl”, a potem jej kariera nabrała tempa. Celebrytka zagrała w wielu filmach i serialach, a także wzięła udział w programie “Taniec z gwiazdami”, gdzie doszła do ścisłego finału. Gra również na deskach teatru, a nie tak dawno wydała swój pierwszy album pt. “Omamy”. Obecnie pracuje na planie serialu “Teściowie”, w którym wciela się w rolę ambitnej influencerki, Andżeliki.

Nieoficjalnie: Kamilek nie zostanie pochowany tam, gdzie zakładano. Decyzja zapadła w ostatniej chwili

Oryginalny zapis na umowach obowiązujących Julię Wieniawę

Julia Wieniawa podczas rozmowy z Pomponikiem wyjawiła tajemnicę zapisów zawartych w umowach. Przyznała, że od pracodawcy oczekuje jednej, ważnej dla niej rzeczy.

 - Każdy aktor ma jakieś wymagania. Na pewno mam mniejsze wymagania niż podczas koncertu, bo bardzo pokornie podchodzę do pracy na planie, wiem, że pracuje tam ze sto osób i nie jestem raczej typem osoby, która gwiazdorzy, ale rzeczywiście to, co zaczęłam wprowadzać w umowę to, że nie lubię zaczynać pracy wcześniej niż ósma rano - wyznała Julia Wieniawa.

Dodała również, że do wprowadzenia tego konkretnego zapisu w kontrakcie zmusiły ją złe doświadczenia, z którymi musiała się zmierzyć podczas pracy na jednym z planów. Wyjawiła, że zmuszona była wtedy do wstawania codziennie rano o 5:30, przez 70 dni i było to dla niej trudne, ponieważ ciągle była niewyspana, źle się czuła i nie mogła wtedy efektywnie pracować.

 

Niecodzienne plany Julii Wieniawy

Julia Wieniawa niejednokrotnie udowadniała, że nie jest jej straszna ciężka praca, ponieważ uważa, że tylko działaniem można coś osiągnąć, a talent to jest tylko dodatek do całości. Celebrytka nie ukrywa również, że nie rozpoczęła studiów, tylko skupiła się na karierze. W rozmowie z Grzegorzem Batlejem wyznała: “Ja chcę być w Polsce tą osobą, która przetrze szlak i powie: tak, możesz bez studiów zrobić karierę”. Co wychodzi jej bardzo dobrze, ponieważ na angaże gwiazda nie musi długo czekać, a na jej koncerty przychodzi mnóstwo fanów.