Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Julia Wieniawa liczy straty. Pożar na Żoliborzu dotknął jej markę odzieżową, straciła mnóstwo pieniędzy
Anna Dymarczyk
Anna Dymarczyk 15.10.2022 10:47

Julia Wieniawa liczy straty. Pożar na Żoliborzu dotknął jej markę odzieżową, straciła mnóstwo pieniędzy

julia wieniawa
Instagram/juliawieniawa

Julia Wieniawa ma spory problem. Zapalił się magazyn jej marki odzieżowej. Gwiazda liczy potworne straty. Wszystko wydarzyło się podczas nieobecności gwiazdy w Polsce, teraz trwa wyjaśnianie przyczyn zdarzenia. Czy doszło do podpalenia?

Julia Wieniawa ma problem. Pożar strawił ubrania jej marki

Julia Wieniawa wyjechała do USA, nie wiedząc, że po powrocie do Polski czekać ją będzie prawdziwa tragedia. Okazało się, że na Żoliborzu zgłoszono pożar budynku, w którym mieścił się magazyn jej marki.

Sprzedaż jej marki zapewniała aktorce od 2020 roku bardzo wysokie zarobki. Wieniawa podpisywała się m.in. pod bluzami, legginsami i koszulkami, które przeznaczone były dla kobiet uprawiających sport.

Niestety, gwiazda będzie musiała się na pewien czas pożegnać ze swoją firmą lub zająć się nią w bardziej przemyślany sposób - w nocy z 13 na 14 października zgłoszono wybuch pożaru. Według informacji tvn24.pl, gasiło go aż 12 zastępów straży pożarnej. W budynku na warszawskim Żoliborzu mieścił się magazyn z ubraniami jej firmy.

W związku z pożarem do szpitala przewieziono dwie osoby, które utknęły na trzecim piętrze i nie mogły się wydostać. Z objawami zatrucia przekazano je pod opiekę lekarzy. Jak na razie nie wiadomo, co było przyczyną zdarzenia - ogień rozprzestrzenił się od środka i nie wydostał na zewnątrz, a straty opiewają na ok. 200 tys. zł.

- Kochani, w wyniku pożaru budynku, w którym znajduje się nasz magazyn, jesteśmy zmuszeni chwilowo zawiesić wysyłki. Bardzo przepraszamy za utrudnienia. Mamy nadzieję, że szybko tu wrócimy - przekazała firma Wieniawy. Gwiazda będzie musiała się pozbierać po tej sporej stracie finansowej. Być może następnym razem poszuka innego magazynu dla swojej marki i pewnie dwa razy sprawdzi zabezpieczenia przeciwpożarowe.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: TVN24.pl