Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki rozstali się. "Nie jesteśmy już razem, ale mamy dla siebie ocean dobroci"
Weronika Uszakiewicz
Weronika Uszakiewicz 31.10.2022 08:15

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki rozstali się. "Nie jesteśmy już razem, ale mamy dla siebie ocean dobroci"

Julia Wieniawa Nikodem Rozbicki
Julia Wieniawa Nikodem Rozbicki instagram.com/juliawieniawa/

O zakończeniu związku Julii Wieniawy i Nikodema Rozbickiego nieoficjalnie mówiło się od dawna. Wszystko wskazuje na to, że domysły fanów znalazły potwierdzenie w rzeczywistości. Najprawdopodobniej była już para aktorów przekazała smutne wieści na Instagramie.

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki rozstali się

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki stanowili jedną z najbardziej lubianych par polskiego show-biznesu. Aktorzy potwierdzili swój związek w 2020 roku, choć plotkowano o nim już znacznie wcześniej.

Od tej pory zakochani spędzali ze sobą niemal każdą wolną chwilę, a swoją miłość skrzętnie dokumentowali za pośrednictwem Instagrama. Na zdjęciach wyglądali na wyjątkowo zgrany duet, a w ich oczach malowało się szczęście.

Niestety jak wiadomo - to co dobre, szybko się kończy, dlatego przyszedł czas na zakończenie pewnego etapu w ich życiu. Wszystko wskazuje na to, że Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki rozstali się, o czym poinformowali w mediach społecznościowych.

Para wspólnie spędziła Halloween i udostępniła na Instagramie fotografię z Wielkiej Brytanii. Pod zdjęciem w typowych dla tego święta przebraniach dodali opis, który nie pozostawia żadnych wątpliwości co do ich relacji.

- Tak, nie jesteśmy już razem, ale mamy dla siebie ocean dobroci i międzygalaktyczną więź. Pozdro z Londynu! - przekazali fanom.

W komentarzach błyskawicznie pojawiło się mnóstwo wpisów od obserwatorów, którzy nie kryli swojego niezadowolenia.

- Oby to był psikus - napisał jeden z Internautów.

- Szkoda... Bardzo Was razem lubiłam! Kibicuje Wam dalej, bo wiem, że czasem chwila przerwy dobrze robi i czasem pary wolą prywatny związek, co szanuję! Tak czy tak trzymam za Wasze kariery kciuki! I mam nadzieję, że albo to psikus albo naprawdę będziecie dla siebie przyjaciółmi - dodała fanka Julii Wieniawy i Nikodema Rozbickiego.

Myślicie, że to definitywny koniec ich związku?

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Instagram