Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Joanna Brodzik znów w kultowej roli? Fani będą zachwyceni
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 12.02.2024 14:25

Joanna Brodzik znów w kultowej roli? Fani będą zachwyceni

Joanna Brodzik
Joanna Brodzik może powrócić do kultowej roli!. Fot. KAPiF

Kariera Joanny Brodzik ostatnimi laty nieco przygasła, jednak wszystko wskazuje na to, że było to tylko chwilowe. Uwielbiana przez widzów aktorka szykuje wielki powrót na ekrany i znów będzie można oglądać ją w kultowej produkcji. W jaką rolę ponownie się wcieli? To tytuł, który gromadził przed telewizorami miliony.

Za te role Polacy pokochali Joannę Brodzik

Joanna Brodzik już nie jeden raz udowodniła, że jest aktorką potrafiącą wcielić się zarówno w poważne (a prywatnie romantyczne) prawniczki ("Magda M."), beztroskie królowe wpadek ("Kasia i Tomek"), niebojące się wyzwań kobiety (w serii "Nad Rozlewiskiem") i krnąbrne mamy ("Nie rób scen"). 

Przed kamerą dała popis swoich aktorskich możliwości, jednak mimo sukcesów jej nazwisko na kilka lat zniknęło z mediów. Częściowo na jej prośbę (wyjątkowo ceni sobie prywatność), częściowo zaś w wyniku niepokojącego zastoju w karierze. Na szczęście ten trudny zawodowy czas już niedługo pójdzie w niepamięć. Gdzie znów będzie można zobaczyć ukochaną Pawła Wilczaka?

Joanna Brodzik
Joanna Brodzik może powrócić do kultowej roli!. Fot. KAPiF
Joanna Brodzik
Joanna Brodzik może powrócić do kultowej roli!. Fot. KAPiF
Fani szaleją z radości. Zwiastun pierwszego odcinka "Pamiętników z wakacji" to hit sieci, a bohaterowie? "MIAZGA"

Joanna Brodzik i Paweł Wilczak wrócą do serialu "Kasia i Tomek"?

Joanna Brodzik aktualnie spełnia się w gastronomii, jednak jeszcze w tym roku znajdzie czas, by powrócić do pracy na planie. Wierni fani od jakiegoś czasu spekulowali, że wraz z mężem wystąpi w serialu "Kasia i Tomek", który obojgu na początku XXI wieku zapewnił niebotyczną rozpoznawalność.

Choć nowy sezon komediowej produkcji rzeczywiście ma powstać, 51-latka nie zaszczyci reżysera swoją obecnością. Postanowiła bowiem znów wcielić się w inną rolę, dzięki której w najlepszym czasie antenowym pojawiała się w telewizji przez kilka lat. Mowa o serialu, którego brak kontynuacji był już niemal przesądzony,

Joanna Brodzik Paweł Wilczak
Joanna Brodzik może powrócić do kultowej roli!. Fot. AKPA

Wielki powrót Joanny Brodzik. Znów zagra w kultowym serialu TVP

Według doniesień Super Expressu Joanna Brodzik szykuje wielki come-back do TVP i zagra w serialu, w którym w główną bohaterkę wcielała się przez dotychczasowe sześć sezonów. W mediach społecznościowych już jakiś czas temu pojawiły się pierwsze sygnały, że produkcja będzie dalej nagrywana, jednak mało kto wierzył, że po tylu latach to wciąż możliwe.

Pytanie o możliwość kontynuowania serii, jakie pojawiło się na Instagramie, w mig zdobyło mnóstwo pozytywnych odpowiedzi od uradowanych fanów, a każdy z nich został oznaczony emotikoną serduszka przez producentkę, Małgorzatę Kalicińską. Wiele wskazuje, że plotki tabloidu mogą niedługo znaleźć potwierdzenie w oficjalnym komunikacie TVP.

Fani mogą więc zacierać ręce i czekać, aż Joanna Brodzik w 2024 roku wejdzie na plan nowego sezonu cyklu "Nad rozlewiskiem". Ostatnia część ("Cisza nad rozlewiskiem") zakończyła się w 2014 roku, ale najprawdopodobniej to nie koniec historii serialowej postaci Małgorzaty Jantar. Czekacie z niecierpliwością, by znów kontemplować piękne mazurskie plenery?