Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > W Opolu Tomasz Karolak zabawiał publiczność żartami. Wielu się nie spodobały
Ada Rymaszewska
Ada Rymaszewska 05.09.2021 07:38

W Opolu Tomasz Karolak zabawiał publiczność żartami. Wielu się nie spodobały

niebieski tekst goniec.pl na białym tle
Twitter/Slovene

Tomasz Karolak był w sobotę gwiazdą Festiwalu w Opolu. Aktor wziął udział w koncercie poświęconym największym serialowym przebojom, wcielając się w rolę zabawiającego publiczność komika. Występ gwiazdora nie wszystkim przypadł do gustu. W ostrych słowach skrytykowała go Agata Młynarska i wielu internautów.

Tomasz Karolak to znany aktor filmowy i telewizyjny. Zdaje się jednak, że najlepsze lata ma już za sobą. Po tym jak serial „Rodzinka.pl”, w którym grał jedną z głównych ról, zdjęto z anteny, Karolaka na próżno szukać w telewizji. Pamięć o nim postanowili odświeżyć organizatorzy tegorocznego Festiwalu w Opolu, angażując go w serię skeczy wykonywanych na scenie.

Tomasz Karolak w ogniu krytyki

Choć z założenia występy aktora miały wywoływać pozytywne uczucia, okazało się, że dla niektórych efekt był zupełnie odwrotny. Na scenie amfiteatru w Opolu Karolak odegrał rolę komika, wcielając się w telewidza Janusza oraz taksówkarza, nawiązując do słynnego serialu "Zmiennicy". Na koniec, wraz z zespołem Pączki w Tłuszczu wykonał piosenkę "Tak mi źle" z dawnego hitu "Wojna domowa". To, co zaprezentował Karolak, wzbudziło niesmak u wielu widzów i kolegów z show-biznesu, m.in. u Agaty Młynarskiej. Dziennikarka skrytykowała aktora za uczestnictwo w wydarzeniu organizowanym przez Telewizję Polską.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo

- Tomek! Serio??? Nie masz kasy czy populacha za mała? #shame #festiwal #strzelamzalamkeniewiemcopowiedziec - napisała Młynarska w poście na Instagramie przedstawiającym mężczyznę w peruce. W tle słychać też było słowa „Jezu, ale żenada!”. Wkrótce jednak wpis został skasowany razem z komentarzami pod zdjęciem, które również nie były przychylne wobec aktora. Wielu ludzi zarzucało Karolakowi, że ten brata się z TVP, były też takie, które broniły gwiazdora i pisały o zawiści dziennikarki.

Festiwal w Opolu trwa

Dziś kolejny dzień 58. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Wczoraj w konkursie premier zwyciężyli Natalia Zastępa i Krystian Ochman. W niedzielę na scenie odbędzie się zaś koncert upamiętniający zmarłego w kwietniu Krzysztofa Krawczyka. Na scenie zobaczymy wiele gwiazd, które wykonają największe przeboje legendarnego Trubadura. A na zakończenie festiwalu - poniedziałkowa scena alternatywna.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: wp.pl

Tagi: TVP