Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Jedna z głównych bohaterek "M jak miłość" umrze? Doszło do tragedii, widzowie będą przeżywać z zapartym tchem
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 04.12.2023 11:13

Jedna z głównych bohaterek "M jak miłość" umrze? Doszło do tragedii, widzowie będą przeżywać z zapartym tchem

M jak miłość
kadr serialu "M jak miłość" prod TVP/vOD;Jedna z głównych bohaterek "M jak miłość" umrze?

W “M jak miłość” kolejny raz wydarzy się tragedia. Tym razem dojdzie do pożaru, podczas którego przerażony Tadeusz na rękach wyniesie nieprzytomną Jagodę z budynku ogarniętego płomieniami. Kobieta niestety dozna licznych poparzeń. Czy przeżyje ten wypadek?

Tragedia w "M jak miłość"

W ostatnim czasie fani “M jak miłość” są świadkami licznych tragedii rodzinnych, które przytrafiają się niemal jedna po drugiej ich ulubionym bohaterom. Najpierw serialowa Magda przezywała trudny czas, gdy wyszła na jaw zdrada Andrzeja z intrygantką Julią, a niewiele później dowiedziała się o śmierci swojego ojca.

Jakby tego było mało, chwile grozy przeżyła również Kinga, gdy jej mąż Piotr, niespodziewanie osunął się na ziemię. Przerażona żona natychmiast wezwała pomoc, a Zduński trafił do szpitala, gdzie okazało się, że serialowy Piotrek przeszedł zawał. 

Do grona postaci, które przeżyły tragedie rodzinne, dołączyli teraz Tadeusz i Jagoda. Niczego nieświadoma kobieta stanie się obiektem, który Ola postanowi wyeliminować. Co dokładnie się wydarzy w najnowszych odcinkach?

"Rolnik szuka żony": romantyczne wyznanie uczestniczki, widzowie wzruszyli się przed ekranami. "Zakochałam się"

Tragedia w "M jak miłość". Co przydarzy się Jagodzie?

W 1762 odcinku “M jak miłość” Jagodę niespodziewanie odwiedzi Ola, która od pewnego czasu burzy spokój zakochanych. Uda się do ukochanej Tadeusza, a pretekstem tej wizyty będzie rzekoma chęć pożegnania się przed wyjazdem. Kobieta wykorzystała chwilową nieobecność Jagody i otruła swoją rywalkę.

Gdy odurzona kobieta zasnęła, Ola zamknęła ją w pokoju, a następnie podłożyła ogień w budynku, w którym przebywała, po czym oddaliła się z miejsca. W tym samym czasie Tadeusz dowiedział się, że Aleksandra chciała otruć wszystkich sokami. Połączył wątki i szybko zrozumiał, że jego ukochana jest w ogromnym niebezpieczeństwie. Natychmiast udał się w podróż do domu, desperacko próbując dodzwonić się do Jagody, jednak to działanie będzie bezskuteczne. Czy Kiemlicz zdąży z ratunkiem?

M jak miłość
kadr serialu “M jak miłość” prod. TVP/VOD; Jedna z głównych bohaterek “M jak miłość” umrze?

"M jak miłość". Dom Kiemliczów stanie w płomieniach. Co z Jagodą?

W 1763 odcinku “M jak miłość” będziemy świadkami tragicznych wydarzeń. Gdy Tadeusz dotrze na miejsce, z przerażeniem dostrzeże, że dom, w którym przebywa jego ukochana, stoi w płomieniach. Niemal bez chwili zastanowienia ruszy jej na pomoc, wynosząc nieprzytomną kobietę na rękach. Strażacy będą w tym czasie gasić pożar, a lekarze walczyć o życie Jagody. Czy żona Tadeusza przeżyje? Lekarze nie dają Tadeuszowi żadnej gwarancji, że tak się stanie.

Jest nieprzytomna, wydolna krążeniowo, ale niedobrze to wygląda… Poparzenie twarzy jest poważne. Duże ryzyko poparzenia dróg oddechowych i zatrucia dymem. Organizm w dużym stopniu zatruty jest dwutlenkiem węgla, nadal potrzebuje rozprężania […] Dla bezpieczeństwa będziemy utrzymywać pacjentkę w śpiączce farmakologicznej - usłyszy Kiemlicz.

M jak miłość
kadr serialu “M jak miłość” prod. TVP/VOD; Jedna z głównych bohaterek “M jak miłość” umrze?
M jak miłość
kadr serialu “M jak miłość” prod. TVP/VOD; Jedna z głównych bohaterek “M jak miłość” umrze?