Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Jasnowidz Wojciech Glanc o przyszłości Polski. Padły mocne słowa pod adresem PiS
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 07.06.2023 18:52

Jasnowidz Wojciech Glanc o przyszłości Polski. Padły mocne słowa pod adresem PiS

Wojciech Glanc
kadry z filmy na kanale YouTube @Jasnowidz - Hipnotyzer - Wojciech Glanc

Wojciech Glanc na co dzień mieszka w Niemczech, jednak odległość nie przeszkodziła wróżbicie, by zamanifestować swoje wsparcie dla rodaków maszerujących w Warszawie w proteście przeciwko PiS. Jasnowidz podzielił się swoimi przemyśleniami względem partii rządzącej, jednak pretensje miał nie tylko do polityków. W nagraniu, jakie zamieścił w sieci, padły mocne słowa. 

Jasnowidz Wojciech Glanc poparł marsz opozycji przeciwko PiS

Wojciech Glanc, kierując się pobudkami patriotycznymi, wyszedł ze swojego domu w Berlinie i udał się pod Bramę Brandenburską, by wspólnie z innymi dać przykład wsparcia dla odbywającego się 4 czerwca marszu opozycji w Warszawie. Konkurent Krzysztofa Jackowskiego tym razem nie pokusił się o żadne wróżby, jednak nie ma wątpliwości, że przyszłość Polski pod rządami partii Jarosława Kaczyńskiego widzi w czarnych barwach. W nagraniu zamieszczonym na swoim autorskim kanale na YouTube wyznał, że stracił już cierpliwość. 

- Czwartego czerwca odbywa się w Warszawie marsz przeciwko faszyzmowi, przeciwko PiSowi. Chciałbym zacytować tutaj zdanie pana Seweryna, który ostatnio bardzo jasno określił: "to już nie jest czas na protesty pokojowe". To już nie jest czas na dyskusje, na debaty i  tym podobne rzeczy. To jest czas, żeby przypier*****, wiecie, o co chodzi. Ja jestem w tej chwili pod Brandenburską Bramą (…) to jest taki wiec, który ma wspomagać ten marsz w Warszawie - relacjonował Wojciech Glanc, który nie krył oburzenia nie tylko z powodu działalności politycznej PiS. Co jeszcze go zdenerwowało?

Była pracownica cateringu ujawniła prawdę o szpitalnym jedzeniu. "Dolewanie wody do zupy na porządku dziennym"

Wojciech Glanc protestował przeciwko PiS w Berlinie

Wojciech Glanc wyraził smutek z powodu małej frekwencji na berlińskim placu. Niepocieszony przyznał, że postawa Polaków mieszkających w Niemczech powinna być zupełnie inna. 

- Rzekomo w Berlinie mieszka 100 tysięcy Polaków. W tej chwili powiem wam szczerze, jak patrzę na ten marsz, przepraszam, na tę imprezę wspomagającą, to jest to trochę żenujące. Gdzie wy Polacy do jasnej cholery jesteście? (…) Jestem bardzo rozczarowany, że jest to tylko kilkaset osób, jest to żenada - ocenił Wojciech Glanc, który na zamieszczonym filmie postanowił porównać PiS do partii pewnego niespełnionego niemieckiego malarza, który później okazał się zbrodniarzem wojennym. 

Wojciech Glanc zmiażdżył PiS. Mocne porównanie

Według spostrzeżeń Wojciecha Glanca Polska pod władzą PiS upodabnia się do ustroju faszystowskiego, jaki w Niemczech poskutkował  wyborem Adolfa Hitlera na kanclerza. 

- PiS nazwę faszyzmem. To są faszyści i należy ich potraktować tak, jak powiedział pan Seweryn (…) Obawiam się, że tak też będzie wyglądało pójście opozycji do wyborów, że pójdą małymi grupkami, pogadają przy kawie, rozejdą się, a PiS zrobi swoje. PiS to jest zorganizowana grupa, działająca na tej samej zasadzie jak Adolf działał - rozprawiał wróżbita. Wyraził także nadzieję, że po wyborach członkowie koalicji sprawującej w Polsce władze zostaną osądzeni przez niezawisły sąd i skazani. 

- Marzę o tym, żeby doczekać kiedyś czasów, kiedy tacy ludzie, jak te wszystkie Kaczory, będą siedzieć (...) Z faszystami, z kryminalistami się nie rozmawia. Należy ich rozgonić siłą - skwitował stanowczy Wojciech Glanc. Podzielacie opinię wróżbity?

Źródło: YouTube @ Jasnowidz - Hipnotyzer - Wojciech Glanc