Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Jacek Wójcik z "Królowych życia" przeszedł metamorfozę. Trudno go rozpoznać
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 17.01.2022 14:04

Jacek Wójcik z "Królowych życia" przeszedł metamorfozę. Trudno go rozpoznać

królowe życia
instagram.com/jacek_wojcik_official; queen_of_life_77

Jacek Wójcik z "Królowych życia" zmienił się nie do poznania. Mężczyzna przeszedł na dietę i bardzo schudł. Ostatnimi czasy pozwolił sobie jednak na "cheat day" i pojawił się w restauracji, gdzie zjadł wyjątkowo tłustą potrawę.

Znany z programu TTV Jacek zawsze dbał o sylwetkę i parał się sportem, tym razem przeszedł jednak samego siebie. Wygląda bardzo szczupło i znacznie młodziej.

Jacek bierze się za siebie

"Królowe życia" to cieszący się ogromną popularnością program TTV. Najważniejszą gwiazdą show jest naturalnie Dagmara Kaźmierska, bizneswoman, która w przeszłości zajmowała się działalnością przestępczą. Dziś żałuje swoich decyzji i przyznaje, że nie zdecydowałaby się na nie drugi raz.

Ogromną sympatię zyskał również Jacek Wójcik, przyjaciel Dagmary. Mężczyzna o niezrównanym poczuciu humoru i ogromnej charyzmie stał się jednym z ulubieńców widzów programu.

Dalszy ciąg artykułu pod materiałem wideo

Zarówno Dagmara jak i Jacek są w stałym kontakcie ze swoimi fanami. Niemal codziennie publikują w mediach społecznościowych nowe wpisy, w których dzielą się swoimi przeżyciami i wydarzeniami ze swojego życia.

Miłośnicy Jacka mogli obserwować chociażby przejście mężczyzny na dietę. Choć gwiazda programu TTV był wysportowanym i zdrowym człowiekiem, zdecydował się na zrzucenie kilku kilogramów. Okazało się, że to był strzał w dziesiątkę. Dziś wygląda świetnie.

Zaskakująca metamorfoza

Osoby, które dawno nie widziały zdjęć Jacka Wójcika mogą się bardzo zdziwić. Na najnowszych fotografiach mężczyzna prezentuje się wyjątkowo szczupło. Smukła sylwetka wpływa na pewność siebie - po dawnym bohaterze "Królowych życia" pozostał jednak zniewalający uśmiech.

Co ciekawe, gwiazdor przyznał, że istnieją okazje, gdy decyduje się nieco przymknąć oko na swoją dietę i zjeść coś, co sprawia mu wyjątkową przyjemność. Na Instagramie zamieścił zdjęcie z restauracji, w której pochłonął ogromną golonkę.

- Też czasem macie ochotę olać zdrowe jedzenie i zjeść pól kilo golonki? - zapytał żartobliwie swoich fanów.

Na dowód swojego "grzechu" zamieścił dwie fotografie - na jednej pozuje z ogromnym kawałem mięsa na talerzu, a na drugiej widzimy już tylko dwie pozostałe po posiłku kości.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Źródło: Goniec.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami z Twojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres [email protected]