Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Izabella Krzan pokazała tatuaż. Ma go w intymnym miejscu, fani są zachwyceni
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 04.09.2022 07:52

Izabella Krzan pokazała tatuaż. Ma go w intymnym miejscu, fani są zachwyceni

Izabella Krzan
instagram.com/izabellakrzan

Izabella Krzan zaskoczyła swoich fanów publikując w mediach społecznościowych fotografię, na której zobaczyć możemy jej tatuaż. Nie byłoby w tym nic zadziwiającego, gdyby nie miejsce, które wybrała na jego wykonanie.

Choć tatuaż Izabelli Krzan nie jest zbyt dużych rozmiarów, nie umknął ciekawskim oczom internautów, którzy o swojej spostrzegawczości szybko dali znać w komentarzach.

Izabella Krzan ma tatuaż

Izabella Krzan to jedna z najbardziej rozpoznawalnych twarzy wśród widzów TVP. Była Miss Polonia, która wkrótce po zdobyciu tytułu rozpoczęła pracę w mediach, dziś znana jest jako gospodyni "Pytania na śniadanie".

Poranny program, który współprowadzi wraz z Tomaszem Kammelem jest chętnie oglądanych przez widzów również dzięki bardzo wyluzowanemu sposobowi prowadzenia show, w którym wprawiła się gwiazda.

Izabella Krzan, jak na modelkę przystało, prowadzi również swój profil na Instagramie, gdzie dzieli się ze swoimi fanami ciekawymi przemyśleniami, ale przede wszystkim fotografiami, na których zobaczyć możemy ją m.in. u boku kolegi z programu, czy swojego partnera.

W ostatnim czasie gwiazda podzieliła się zdjęciem wykonanym nad jednym z mazurskich jezior. Ciekawskie oczy internautów szybko wypatrzyły na nim jeden szczegół - tatuaż, którego nie widzieliśmy nigdy wcześniej.

Tatuaż na pupie Izabelli Krzan

- Mazury, czy morze? - pytała fanów Izabella Krzan w opisie swojej najnowszej fotografii na Instagramie.

Z pewnością niewielu z nich mogło się jednak skupić na pytaniu, gdyż uwagę zaprzątał tatuaż widoczny na pupie gwiazdy "Pytania na śniadanie". To niewielkie serduszko znajdujące się na lewym pośladku.

- Fajna dziara - napisał bez ogródek jeden z fanów.

- Fajne serduszko na pupie - wtórował mu inny.

Izabella Krzan chętnie wypoczywa na Mazurach, choć w ostatnim czasie przekonała się, że lato nad jeziorami ma też swoje minusy. Podczas jednego z wypadów została ukąszona przez końską muchę.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: goniec.pl