Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Irena Santor bryluje na ściance tuż po operacji. Wielka klasa i szyk, wszyscy patrzyli tylko na nią
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 29.05.2024 09:22

Irena Santor bryluje na ściance tuż po operacji. Wielka klasa i szyk, wszyscy patrzyli tylko na nią

Irena Santor
fot. KAPIF

Irena Santor, jedna z najważniejszych postaci polskiej muzyki, obchodzi w tym roku swoje 90. urodziny. Mimo upływu lat artystka nadal zachwyca swoim urokiem i elegancją, co udowodniła podczas ostatniej publicznej premiery filmu "A jak Antkowiak".

Irena Santor na jakiś czas zniknęła z przestrzeni publicznej

Irena Santor rozpoczęła swoją muzyczną przygodę w Zespole Pieśni i Tańca "Mazowsze", gdzie szybko zdobyła uznanie swoim wyjątkowym głosem i charyzmą sceniczną. Przez ponad siedem dekad była jedną z najpopularniejszych artystek na polskiej scenie, zbierając liczne wyróżnienia, które umocniły jej pozycję jako jednej z najważniejszych artystek w Polsce. Niestety, czas jest nieubłagany i od pewnego czasu gwiazda ma problemy zdrowotne. Właśnie wróciła po dłuższej przerwie.

Niedawno Irena Santor przeszła operację usunięcia kamieni nerkowych. Ze względu na brak bliskich krewnych, zdecydowała się na czas rekonwalescencji zamieszkać w Domu Artystów Weteranów Scen Polskich w Skolimowie. Tam, pod opieką specjalistów, odzyskiwała siły. Nic dziwnego, że podczas jej nieobecności liczni fani martwili się o jej stan zdrowia. Wszystko wskazuje na to, że gwiazda powoli odzyskuje siły.

Maciej Orłoś nie mógł się powstrzymać. Nie zostawił na Dudzie suchej nitki

Irena Santor pojawiła się na premierze filmu. Zachwycała swoim wyglądem

Kilka miesięcy temu wokalistka była widziana w warszawskiej galerii handlowej, poruszając się przy pomocy laski. Ostatnio jednak pojawiła się na premierze filmu "A jak Antkowiak", biografii słynnego polskiego projektanta mody Jerzego Antkowiaka. Jej obecność na tym wydarzeniu wywołała niemałe poruszenie. Irena Santor pozowała fotoreporterom w eleganckiej czarnej sukience i kremowej chuście spiętej broszką - gwiazda prezentowała się wyjątkowo elegancko.

Irena Santor, mimo swoich 90 lat, nadal promienieje energią i wdziękiem. Jej najnowsze publiczne wystąpienie pokazało, że artystka cieszy się dobrym zdrowiem i nie traci kontaktu ze swoimi wielbicielami.

Irena Santor wraca do zdrowia. To dobre wieści dla jej licznych fanów

Podczas premiery filmu "A jak Antkowiak" Santor zachwyciła swoją elegancją. Wystąpiła w czarnej sukience z rękawami, skromnych butach i beżowym szalu, co razem tworzyło niezwykle kobiecą i klasyczną stylizację. Uśmiech nie schodził z jej twarzy, co dodatkowo podkreślało jej witalność i radość życia.

Irena Santor jest nie tylko ikoną polskiej muzyki, ale także wzorem do naśladowania dla młodszych pokoleń artystów. Jej długoletnia i pełna sukcesów kariera była inspiracją dla wielu obecnych dziś na scenie. Nawet teraz, w wieku 90 lat, Santor nie przestaje zachwycać swoją energią.
Życzymy Pani Irenie dużo zdrowia i wielu kolejnych lat pełnych radości i sukcesów!

Irena Santor
fot. KAPIF
Irena Santor
fot. KAPIF