Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Intymne zdjęcia Barbary Kurdej-Szatan i jej męża trafiły do sieci. Fani zachwyceni
Anna Dymarczyk
Anna Dymarczyk 08.05.2022 16:52

Intymne zdjęcia Barbary Kurdej-Szatan i jej męża trafiły do sieci. Fani zachwyceni

barbara kurdej-szatan
Instagram/kurdejszatan

Barbara Kurdej-Szatan chętnie dzieli się swoimi intymnymi przeżyciami na Instagramie. Aktorka postanowiła opublikować parę intymnych zdjęć z urlopu. Pokazała na nich, jak bardzo kocha swojego męża. Czy nie był to jednak krok za daleko?

Ostatnio, choć zamieszanie wokół Kurdej-Szatan nieco przycichło, gwiazda wciąż ma na pieńku z wieloma polskimi widzami, którzy czasem przypominają jej o sprawie ze Strażą Graniczną.

Barbara Kurdej-Szatan opublikowała intymne zdjęcie na Instagramie

Barbara Kurdej-Szatan wyjechała z rodziną na zasłużony urlop do Włoch. Jej Instagram mieni się od zdjęć ze słonecznej Italii - pojawiają się ich dziesiątki, a zdaje się, że to jeszcze nie koniec. Gwiazda ma jeszcze sporo fotografii w zanadrzu.

Ostatnio zamieściła na swoim profilu serię zdjęć ze swoim mężem. Oboje patrzyli z kajuty na statku na rozciągające się za oknem widoki oraz... robili nieco innych rzeczy.

- To jest jedna z naszych najpiękniejszych podróży! Otaczające nas morze, woda.. uspokajająca.. a jednocześnie budząca ogromny szacunek. Wrażenia niezapomniane - pisała gwiazda.

- Codziennie pobudka w innym mieście, to coś wspaniałego! W ciągu tygodnia byliśmy w trzech krajach :D dla miłośników zwiedzania taki rejs to idealne rozwiązanie - dodała, podkreślając, że w Polsce to rozwiązanie nie cieszy się zbyt dużą popularnością.

Nazwała również statek, na którym płynęła z rodziną "istnym statkiem miłości". Czyżby odnosiła się do tego, co prezentowała z Rafałem Szatanem na zdjęciach?

Większość fanów była zachwycona i przesyłała serduszka lub komentowała zdjęcie słowami "uwielbiam was". Część zwróciła jednak uwagę na to, że Barbara Kurdej-Szatan w dalszej części informowała o tym, gdzie kupowała wycieczkę, a na medium społecznościowym nie oznaczyła współpracy marketingowej. Czyżby to było tylko przeoczenie?

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Źródło: Goniec.pl