Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Hubert Urbański na zdjęciu w młodości. Gwiazda TVN złamała niejedno serce?
Redakcja Redakcja
Redakcja Redakcja 09.06.2022 13:28

Hubert Urbański na zdjęciu w młodości. Gwiazda TVN złamała niejedno serce?

Hubert Urbański
East News

Hubert Urbański opublikował na swoim profilu na Instagramie zdjęcie z 1989 roku. Pod wpisem pojawiła się lawina komentarzy od zachwyconych fanów dziennikarza. "Gdzie tacy mężczyźni dzisiaj?" - pyta jedna z obserwatorek.

Hubert Urbański to postać, której raczej nikomu nie trzeba przedstawiać. Choć na swoim koncie ma wiele produkcji, największą sympatię zyskał za sprawą programu "Milionerzy". Okazuje się, że jego spojrzenie i charakterystyczny uśmiech towarzyszą mu od zawsze. Urbański podzielił się na Instagramie zdjęciem z młodości. Miał wtedy zaledwie 23 lata, ale nietrudno go poznać. Można nawet przypuszczać, że jego szelmowski uśmiech złamał niejedno serce.

"1989. Nie bardzo pamiętam" - napisał Hubert Urbański pod zdjęciem z młodości.

Hubert Urbański zachwycił fanów

Zdjęcie Huberta Urbańskiego zostało bardzo pozytywnie odebrane przez obserwatorów. Dziennikarz zebrał ponad 2,1 tys. polubień. Pojawiła się także lawina komentarzy. Fani Urbańskiego są zachwyceni i nie szczędzili od komplementów. "Był i jest przystojniak", "Niezłe ciacho" - napisali internauci.

Nie brakuje również komentarzy podkreślających, że dziennikarz, mimo lat, niewiele się zmienił.

- Można poznać po rysach twarzy pomimo że upłynęło tyle lat - skomentowała fanka. - W zasadzie to Pan się nie zmienia, jedynie kolor włosów inny - dodała inna.

Jedna z obserwatorek napisała pod zdjęciem: "Gdzie tacy mężczyźni dzisiaj?". Hubert Urbański skomentował to żartobliwie "W muzeum".

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: instagram