Rozrywka.Goniec.pl > Lifestyle > Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku na dni 4-10 marca
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 03.03.2024 10:59

Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku na dni 4-10 marca

Horoskop tygodniowy
Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku na dni 4-10.03. Fot. KAPiF

Jeśli chcesz lepiej przygotować się na najbliższą przyszłość, zapoznaj się z horoskopem tygodniowym dla wszystkich znaków zodiaku - od 4 do 10 marca 2024 roku. Nie dla wszystkich będzie to najlepszy czas, jednak znajdą się też tacy, którym gwiazdy w tym czasie będą wyjątkowo sprzyjać. Kogo czeka udręka, a komu pisane są miłość, pieniądze i szczęście?

Horoskop tygodniowy na dni 4-10 marca: Baran, Byk, Bliźnięta, Rak

Baran (21.03-19.04) - dla przedstawicieli tego znaku zodiaku nadchodzący tydzień będzie sporym wyzwaniem. Na horyzoncie pojawią się problemy, które będzie trzeba szybko rozwiązać. Lepiej nie odkładać ich na później, bo wrócą jak bumerang i to ze zdwojoną siłą. Na szczęście w podjęciu trudnych wyborów Barany nie zostaną osamotnione. Będą mogły liczyć na pomoc bliskich, a ich zdanie może mieć kluczowe znaczenie. Lepiej wziąć je pod uwagę, nawet kosztem własnych ambicji.

Byk (20.04-20.05) - Byki od 4 do 10 marca będą w doskonałym nastroju. Ci, którzy żyją z drugimi połówkami, mogą liczyć na romantyczne chwile, single zaś mogą przygotować się na nowe znajomości. Korzystna faza Księżyca sprawi, że będzie to niezwykle istotny czas, w którym w kwestiach matrymonialnych może wydarzyć się więcej, niż przez kilka poprzednich miesięcy.

Bliźnięta (21.04-20.06) - nadchodzące dni będą dla Bliźniąt pracowite, jednak ich trud wreszcie zostanie doceniony - może nawet finansowo. Muszą jednak pamiętać, żeby nie przywiązywać się zbytnio do wszelkich profitów. To jeszcze nie czas, w którym mogą rozważać poważne inwestycje. Pozostaje zatem sprawienie sobie mniejszych przyjemności - wypad do kina lub restauracji niewątpliwie wisi w powietrzu.

Rak (21.06-22.07) - Raki muszą przygotować się na sporo wyzwań. W nadchodzącym tygodniu staną się świadkami konfliktu, po którym będą musiały jednoznacznie opowiedzieć się po jednej ze stron. Lepiej dobrze się zastanowić, bo ta decyzja poniesie za sobą spore konsekwencje. W tym wyborze warto skonsultować się z przyjacielem. Jego rada może okazać się bezcenna.

Horoskop
Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku na dni 4-10.03. Fot. KAPiF
Oto najbardziej wredne znaki zodiaku. Lepiej na nie uważać

Horoskop tygodniowy na dni 4-10 marca: Lew, Waga, Panna, Skorpion

Lew (23.07-22.08) - dla tego znaku zodiaku nadchodzące dni będą niezwykle ciekawe. Dużo czasu poświęcą bowiem zadaniom, na które wcześniej zazwyczaj nie miały dużo czasu. Horoskop tygodniowy mówi, że coraz śmielej wychodzące zza chmur słońce wprawi ich w wiosenny nastrój. To odpowiedni czas, by spojrzeć w lustro i powiedzieć sobie kilka miłych słów. Kochaj się!

Panna (23.08-22.09) - Panny od 4 do 10 marca staną przed niebywałą okazją. Będą mogły znacząco się wzbogacić, jednak stanie się tak tylko wtedy, gdy uda im się zachować spokój i zdrowy rozsądek. Lepiej nie angażować się emocjonalnie i finansowo w coś, co intuicja zdecydowanie odradza. Muszą pamiętać, że lepiej mierzyć siły na zamiary, a zbytnia pewność siebie może je zgubić.

Waga (23.09-22.10) - Wagi wreszcie uporają się z problemami zdrowotnymi. W nadchodzącym tygodniu ich cierpliwość i trud zostaną wynagrodzone. Mogą zatem śmiało umawiać się z przyjaciółmi lub bliskimi i beztrosko spędzać wolny czas. Układ planet będzie dla Wag tak korzystny, że powinny spróbować swoich sił w grach losowych. Może to już "ten" czas?

Skorpion (23.10-21.11) - horoskop tygodniowy dla Skorpionów nie jest zbyt łaskawy. Zarówno w pracy, jak i w domu czekają ich nerwowe chwile. Choć będzie to trudne, powinny bardziej kontrolować swoje emocje, nawet jeśli bliscy lub przyjaciele będą prowokować, by stało się inaczej. Aby relacje udało się zachować bez uszczerbków, muszą pamiętać - mniej słów, mniej szkód.

Horoskop tygodniowy na dni 4-10. marca: Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby

Strzelec (22.11-21.12) - choć karnawał już się skończył, od 4 do 10 marca Strzelcom okazji do rozrywki nie zabraknie. Będzie ich to sporo kosztować, jednak nie powinny liczyć pieniędzy, a oddać się beztroskiej zabawie. Siła i odpoczynek będą im potrzebne, bo w kolejnych miesiącach nie będą mieli tyle wolnego czasu.

Koziorożec (22.12-19.01) - pracowite Koziorożce powinny zdecydowanie przestać się przemęczać. Warto odpuścić i skupić się na czymś innym niż praca. Złapanie odpowiedniego dystansu będzie dla nich zbawienne. Więcej spotkań z bliskimi i odpoczynek sprawią, że w tym tygodniu poczują się silniejsi i pewniejsi siebie. Właśnie tego im potrzeba.

Wodnik (20.01-18.02) - w horoskopie tygodniowym Wodniki staną przed wyzwaniem towarzyskim. Nowa znajomość będzie wymagała od nich szczególnej uwagi, bo intencje rozmówcy niekoniecznie będą przychylne. Zamiast dużo mówić, lepiej skupić się na obserwowaniu i wyciąganiu wniosków. Dopiero po jakimś czasie okaże się, że milczenie jest złotem. Takiego postępowania inni będą im zazdrościć.

Ryby (19.02-20.03) - osoby spod tego znaku zodiaku w tym tygodniu nie powinny spodziewać się niczego spektakularnego. Osiągną upragnioną harmonię i stoicki spokój, który nie zawsze był im pisany. Z takiego obrotu spraw powinny czerpać satysfakcję i docenić, że los nie wystawia ich na próby. Jedynym, acz sporym zaskoczeniem mogą okazać się słowa bliskiej osoby. Na szczęście będą zwiastowały same pozytywy, więc nie ma się czego bać.

Horoskop
Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku na dni 4-10.03. Fot. KAPiF