Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Gwiazda "Rancza" w 14. edycji "Tańca z gwiazdami". Fani serialu szaleją z radości
Klaudia Tomaszewska
Klaudia Tomaszewska 30.01.2024 12:01

Gwiazda "Rancza" w 14. edycji "Tańca z gwiazdami". Fani serialu szaleją z radości

KAPiF, Nowa uczestniczka "Tańca z gwiazdami"
Fot. KAPiF, Nowa uczestniczka "Tańca z gwiazdami"

Produkcja programu “Taniec z gwiazdami” z pewnością potrafi dozować emocje. Już niebawem na antenie Polsatu zagości taneczne show, jednak informacje o gwiazdach, które się w nich pojawią, podsyłane są co kilka dni. Długo spekulowano nad nazwiskami, jednak nikt nie spodziewał się tak zacnego grona.

Kto pojawi się na parkiecie "Tańca z gwiazdami"?

Kilka gorących nazwisk już pojawiło się na oficjalnej stronie “Tańca z gwiazdami”. Wśród nich znalazły się Roksana Węgiel, Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Ania Sokołowska, a także Maffashion.

Co do mężczyzn to już na początku wiosny podziwiać będziemy taneczne popisy Aleksa Mackiewicza, Adama Kszczota, Krzysztofa Szczepaniaka, Kamila Baleję, Macieja Musiała, czy Filipa Chajzera. Teraz do tego grona dołączyła również aktorka znana głównie z “Rancza”. O kim mowa?

Tragedia. Nie żyje muza wielkiego reżysera. Fani nie mogą w to uwierzyć. Polały się łzy

Taneczne popisy gwiazdy "Rancza"

“Ranczo” to serial, który pokochali praktycznie wszyscy Polacy. Zabawne perypetie mieszkańców małego miasteczka ogromnie przypadły do gustu zarówno kobietom, jak i mężczyznom bez względu na wiek.

Emitowany był przez wiele sezonów, a aktorzy zdobyli ogromną sympatię widzów. Wśród nich znalazła się również Beata Olga Kowalska, która wcielała się w rolę Doroty Wezółowej, czyli “Doktorowej”. Pamiętacie tę postać?

Dorota z "Rancza" zatańczy w "Tańcu z gwiazdami"

Fani serialu “Ranczo” nie mogą doczekać się, aż zobaczą swoją ulubienicę na parkiecie. Aktorka Beata Olga Kowalska grała również w “Na Wspólnej”, “Klanie” i wielu innych polskich produkcjach.

Do tego ma przemiłe usposobienie i ogromną charyzmę, zatem wybór producentów “Tańca z gwiazdami” był naprawdę trafiony. Pod jej zdjęciem na Instagramie już pojawiały się pochlebne komentarze:

  • Takich osób brakowało!
  • Pani Doktorowa!

Ma szansę na wygraną?

Beata Olga Kowalska w
Fot. KAPiF, Beata Olga Kowalska w "TzG"